Právě vysíláme

Vyhrávej s QÉČKEM pobyty po celé republice

Soutěž od pondělí 19. října 2020 do pátku 23. října 2020.

Czech Tourism Ti přináší možnost vyhrát každý den zajímavé pobyty po celé republice!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o wellness pobyt v Luxury Spa Hotel Olympic Palace**** v Karlových Varech na 2 noci pro 2 osoby se snídaní včetně vstupu do moderního wellness včetně saunového světa a fitness centra.

Návštěva restaurace Amadeus je dokonalým gastronomickým zážitkem. Luxury Spa Hotel Olympic Palace**** nabízí komfortní ubytování nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi.

Voucher poskytuje Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj, z. s., ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb. V Karlových Varech si užiješ romantické procházky po historických kolonádách. V Muzeu Becherovky můžeš ochutnat tradiční bylinný likér. Raritou města je lanovka, která Tě přímo z centra vyveze na rozhlednu Diana, ze které je výhled na celé město.

www.zivykraj.cz

 

Úterní výherce získá rodinné ubytování ve Valašských chalupách Resortu Kyčerka ve Velkých Karlovicích na 2 noci včetně vstupu na Stezku Valaška ve Zlínském kraji.

Voucher poskytuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, držitel certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb. Ať už jsi fanda baťovského Zlína, kopcovitého Valašska, Slovácka s jeho lidovou tradicí nebo Kroměřížska s památkami UNESCO, přijdeš si na své!

www.vychodni-morava.cz

 

Ve středu rozdáváme pobyt v Resortu Dymník v Českém Švýcarsku v Ústeckém kraji pro 2 osoby s polopenzí včetně hry FotbalGolf a 20% slevy na wellness v Hotelu Lužan.

Energii můžeš načerpat u tzv. kamenného Stromu života – pozoruhodné stavby tvořené 23 obelisky.

Voucher poskytuje destinační společnost České Švýcarsko, o. p. s. ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb a Resortem Dymník.

Českém Švýcarsku můžeš objevovat mnohem víc, než známou Pravčickou bránu. Vydej se po stezkách mezi soutěskami, užij si výhledy z rozhleden do krajiny kopců a pískovců, obdivuj podstávkové domy a ochutnej regionální dobroty. Všechno se dozvíš na jednom místě, a to v Domě Českého ŠvýcarskaKrásné Lípě.

www.ceskesvycarsko.cz

 

Čtvrteční výhrou je romantický pobyt v Resortu Panství Dlouhá Lhota ve středních Čechách pro 2 osoby na 2 noci včetně láhve vína Panství na uvítanou a vstupem do sportovního centra na 150 minut (bazén, sauny a fitness) i soukromého wellness na 60 minut s láhví sektu s jahodovým dezertem.

Voucher poskytuje Středočeská centrála cestovního ruchu ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb a Panstvím Dlouhá Lhota. V královských středních Čechách Tě čekají nekonečné možnosti rozmazlování a luxusní péče, při níž se budeš cítit jako král a královna.

www.strednicechy.cz

 

A v pátek můžeš vyhrát pobyt v podkrovním apartmánu penzionu Pivovaru Prachatice pro 2 osoby na 2 noci se snídaní včetně možnosti prohlídky pivovaru a degustace právě čepovaných piv.

Ubytuj se přímo nad varnou v krásném renesančním městě.

Voucher poskytuje turistická oblast Šumavsko ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb. Navštiv podmanivý kout jižních Čech, na místě stvořeném pro milovníky venkova a horské turistiky. Objev Šumavsko pro tuláky, gastrostezku s několika trasami nebo třeba zážitkovou stezku pro rodiny s dětmi.

www.sumavsko.cz

 

Český systém kvality služeb (ČSKS)
Všechna místa, o jejichž pobyty soutěžíme, doporučují regionální destinační agentury ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb. Ten uděluje tzv. Qéčka – certifikáty dokazující, že na sobě organizace neustále pracují, zdokonalují se ve svém oboru a zákazníkovu spokojenost staví na první místo.

Qéčka získávají nejen penziony a hotely, ale i muzea a zámky nebo třeba zajímavá místa pro rodiny a právě destinační agentury.

Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje agentura ve své rubrice portálu Kudy z nudy.

www.kudyznudy.cz/sluzbyq

Ochutnávat alkoholické produkty mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.