Právě vysíláme

Vyhrávej s QÉČKEM pobyty po celé republice

Soutěž od pondělí 9. listopadu 2020 do pátku 13. listopadu 2020.

Czech Tourism Ti přináší možnost vyhrát každý den zajímavé pobyty po celé republice!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
V pondělí hrajeme o wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci v hotelu Spa Resort Sanssouci*** v Karlových Varech s polopenzí a procedurami včetně 1x kávy se zákusem v hotelové kavárně, 1x harmonizující koupele se zábalem, 1x vstupu do solné jeskyně a volného vstupu do vlastního balneo centra Mercedes.

Spa Resort Sanssouci**** nabízí širokou škálu lázeňských procedur, ale také bazén, whirlpool a sauny. Přímo do resortu je přiveden minerální pramen Vřídlo, který tvoří základ pitné kury a léčebného programu.

Výhru poskytuje Živý kraj – Destinační agentura pro Karlovarský kraj, z. s., ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb.

V Karlových Varech si užiješ procházky po romantických kolonádách. Kromě lázeňských oplatek a minerálních pramenů můžeš ochutnat také bylinný likér Becherovka. K výletu láká třeba rozhledna a výletní areál Diana s restaurací a motýlím domem, kam Tě vyveze lanovka přímo z centra Karlových Varů.

www.zivykraj.cz

 

Úterní výherce získá víkendový pobyt pro 2 osoby na 2 noci v hotelu Ibis v Plzni se snídaní a tříchodovou večeří po celou dobu pobytu včetně komentované prohlídky centra Plzně, vstupu na prohlídku pivovaru Pilsner Urquell, vstupu do pivovarského muzea a na prohlídku plzeňského podzemí.

Cenu poskytuje Plzeňský kraj ve spolupráci s destinační organizací Plzeň – Turismus, která je držitelem certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

Plzeň, město známé hlavně díky pivu, má k objevení mnohem víc. Krásnou přírodu, lahodné gastronomické zážitky, architektonické skvosty a mnoho dalšího může nabídnout Plzeňský kraj. Inspiraci lze načerpat i na portále Kudy z nudy.

www.plzensky-kraj.cz

 

Ve středu rozdáváme rodinný víkendový pobyt pro 2 dospělé a 2 děti v hotelu Tammel v Jičíně v apartmánu s polopenzí včetně volného vstupu do SPA Tamlovka.

Výhru poskytuje Sdružení Český ráj, držitel certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

V pohádkovém kraji na středním toku řeky Jizery mohou návštěvníci obdivovat skalní města, romantická údolí, hrady, zámky i malebnou lidovou architekturu. A právě proto již v 19. století tehdejší hosté lázní Sedmihorky začali tuto část země nazývat Český ráj. Do Českého ráje patří také město Jičín, proslavené mimo jiné postavou oblíbeného loupežníka Rumcajse.

www.hkregion.cz

 

Čtvrteční výhrou je pobytový balíček s bowlingem pro 4 osoby na 2 noci v hotelu Trim v Pardubicích s polopenzí včetně 2 hodin bowlingu na jedné dráze.

Hotel Trim se nachází v klidné části Pardubic a nabízí ubytování v nově rekonstruovaných pokojích, součástí hotelu jsou i bowlingové dráhy a restaurace s barem. Hotel je držitelem certifikátu Cyklisté vítáni a je ideálním místem pro výjezd do okolí – např. na hrad Kunětická hora či k Bohdanečským rybníkům.

Tuto výhru přináší spolek Pardubicko – Perníkové srdce Čech, který podporuje rozvoj cestovního ruchu v Pardubicích a okolí a je držitelem certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

www.vychodnicechy.info

 

A v pátek můžeš vyhrát luxusní pobyt pro 2 osoby na 2 noci v penzionu Jurášek**** se snídaní včetně hodinové relaxace ve vířivé vaně na střeše penzionu s lahví sektu a neomezeným vstupem do wellness.

Výhru poskytuje organizace Moravian – Silesian Tourism, která je držitelem certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb.

Objev krásy Moravskoslezského kraje, který Ti může nabídnout dechberoucí výhledy z vrcholků malebných Beskyd, čistý čerstvý vzduch v Jeseníkách nebo jedinečné architektonické a technické skvosty.

www.mstourism.cz

 

Český systém kvality služeb (ČSKS)
Všechna místa, o jejichž pobyty soutěžíme, doporučují regionální destinační agentury ve spolupráci s Českým systémem kvality služeb. Ten uděluje tzv. Qéčka – certifikáty dokazující, že na sobě organizace neustále pracují, zdokonalují se ve svém oboru a zákazníkovu spokojenost staví na první místo.

Qéčka získávají nejen penziony a hotely, ale i muzea a zámky nebo třeba zajímavá místa pro rodiny a právě destinační agentury.

Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje agentura ve své rubrice portálu Kudy z nudy.

www.kudyznudy.cz/sluzbyq

Ochutnávat alkoholické produkty mohou pouze osoby starší 18let!

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.