Právě vysíláme

Vyhrávej vstupenky na CZECH SOCIAL AWARDS

Soutěž od pondělí 18. listopadu do pátku 22. listopadu 2019.

Evropa 2 Tě zve na akci Czech Social Awards 2019 a přináší každý den soutěž o 2 Exclusive vstupenky!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Odpolední show s Tomášem Zástěrou a Zorkou Hejdovou od 15:00 do 18:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 vstupenky Exclusive na akci Czech Social Awards, která se koná ve čtvrtek 28. listopadu 2019 v Uhelném mlýně.

Výhra zahrnuje vstup na kompletní program Czech Social Awards, ticket na dopravu speciálně vypraveným vlakem Czech Social Awards ve čtvrtek 28. listopadu 2019 v 18:00 hodin ze stanice Praha – Hlavní nádraží, welcome drink, vstup na afterparty, raut, alko a nealko.

 

Czech Social Awards 2019 – jedinečný večer plný inspirace, hudebního programu a známých osobností
Show v netradičních prostorách Uhelného mlýna provedou moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková.

Vystoupí například rakouský zpěvák Cesár Sampson, který se svým hitem Nobody But You obsadil 3. místo a umístil se tak před Mikolasem Josefem na loňské Eurovizi, slovenský raper Kali, talentovaný zpěvák Jakub Ondra, který zahájí celý večer svou buskingovou show, vycházející hvězda raper Amco či výherkyně sedmé řady Česko Slovensko má talent Nikoleta Šurinová.

Všechny nominované nalezneš na stránkách www.czechsocialawards.cz/categories.

Novinky z dění v zákulisí, průběhu ankety, hostech a osobnostech finálového večera najdeš na webu CzechSocialAwards.cz, Instagramu a Facebooku.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!