Právě vysíláme

Vyhrávej vstupenky na letní taneční festival MÁCHÁČ

Soutěž od pondělí 12. srpna do pátku 16. srpna 2019.

Evropa 2 Tě zve na taneční festival Mácháč a přináší možnost získat každý den 4 celofestivalové vstupenky nebo se dokonce i setkat s headlinerem festivalu Timmy Trumpetem!

Co pro výhru musíš udělat?
Laď Odpolední show s Tomášem Zástěrou od 15:00 do 18:00 hodin, čekej na jeho výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš jeden z výherních songů uvedených níže a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Pro páteční výhru laď Ráno Evropy 2 s Pavlem Cejnarem od 6:00 do 9:00 hodin, čekej na jeho výzvu a pokud po výzvě navíc uslyšíš páteční výherní song a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Výherní songy k soutěži ve vysílání Evropy 2:

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáváme 4 vstupenky na festival Mácháč, který proběhne od pátku 23. srpna do soboty 24. srpna 2019 u Máchova jezera.

Páteční výherce může nejenom s partou na Mácháč vyrazit, ale dostane pro sebe i svoje kámoše možnost setkat se v rámci meet & greet s Timmy Trumpetem!

 

Mácháč 2019
19. ročník festivalu Mácháč proběhne v pátek 23. srpna a v sobotu 24. srpna 2019 tradičně na pláži Klůček u Máchova jezera.

Máchovu jezeru přijede australský DJ a geniální producent Timmy Trumpet, který si od roku 2014, kdy vydal průlomový hit Freaks, podmanil se svou trumpetou miliony fanoušků po celém světě. Naposled to dokázal v rámci tour Freak Show, která byla (nejen) v Praze kompletně vyprodaná. Je tedy nejvyšší čas, aby Timothy Jude Smith zavítal také na největší taneční beach open-air festival v ČR – na Mácháč!

Dorazí také jeden z nejlepších producentů taneční hudby, který je již více, než 15 let aktivně součástí scény. Studování biografie Fedde Le Granda zabere nemálo času a podobá se četbě o vývoji housové hudby. Sám rodák z Utrechtu do ní přispěl hned několika zásadními skladbami, které se staly vzorem pro ostatní producenty a na dlouhou dobu určovaly trend. Jméno Fedde Le Grand, které je zároveň i jménem rodným – nejedná se o umělecký pseudonym, už dávno není jen synonymem pro více jak deset let staré hity Put Your Hands Up For Detroit nebo Let Me Think About It. Počet skladeb, které pravidelně vydává každý rok, je rozhodně hoden obdivu. Jeho studiem jen za poslední čtyři roky prošli například Dimitri Vegas & Like Mike, Shaggy, Dannic, Ian Carey, Merk & Kremont, D. O. D., Jewelz & Sparks, Michael Calfan a další.

Dále zahrají například Bruno Martini nebo Zonderling, které znáte z vysílání Evropy 2 nebo také DJs našeho víkendového nočního pořadu Dance eXXtravaganza: Michael Burian, Brian, Michael C, Mejsi, Matamar, Richard Reynolds nebo Roxtar a Chris Sadler z našeho Dance radia!

V sobotu 24. srpna 2019 bude na festivalu i Evropa 2 Dance exxtravaganza Stage!

Předprodej vstupenek probíhá exkluzivně v síti TicketMaster.

Line–up najdeš na: www.festival-machac.cz/cs/artists.

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné převzít v sídle rádia!