Právě vysíláme

Vyraz s aplikací TESCO MOBILE do Mexika

Soutěž od pondělí 28. září 2020 do pátku 2. října 2020.

Tesco Mobile Ti přináší soutěž o dovolenou v Mexiku pro 2 osoby na 10 dní letecky all inclusive! Kromě toho můžeš vyhrát i smartphony Xiaomi a SIM karty Tesco Mobile!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Evropu 2 od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka soutěžíme každý den o smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro a SIM kartu Tesco Mobile s neomezeným voláním, SMS a 1 GB dat na 30 dní.

  • čtyřnásobný fotoaparát s hlavním 64 mpx kamerou
  • výkonný procesor
  • vysokokapacitní baterie 5020 mAh

 

A v pátek to přijde! Dva z Vás se utkají v trestném střílení živě na Evropě 2 o dovolenou v Mexiku pro 2 osoby na 10 dní letecky all inclusive v hotelu Riu Yucatan, Playa del Carmen, oblast Riviera Maya. První volající se utká v souboji otázek s výhercem klientské soutěže Tesco Mobile – ten, kdo odpoví dřív, než ten druhý, jede na do Mexika! Poražený dostane cenu útěchy – smartphone Xiaomi Redmi Note 9 Pro a SIM kartu Tesco Mobile s neomezeným voláním, SMS a 1 GB dat na 30 dní.

Z důvodu šíření koronaviru Covid–19 si může výherce vybrat i alternativu ve formě celoročních nákupů v Tesco v hodnotě 100 000 Kč.

Tesco Mobile – štědrý operátor
Tesco Mobile
přináší SIM kartu, se kterou nejenže voláš a SMSkuješ neomezeně do všech sítí, ale máš i 1 GB dat. To vše bez závazků a faktur.

www.tescomobile.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!