Právě vysíláme

Vyřeš Vánoce s inSPORTline a 5 000 Kč poukázkou

Soutěž od pondělí 2. prosince do pátku 6. prosince 2019.

Evropa 2 a inSPORTline Ti přinášejí soutěž o poukazy v hodnotě 5 000 Kč na nákup nebo dokonce i vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Basic!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, čekat na signál a dovolat se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do čtvrtka rozdáváme denně poukaz na nákup v e-shopu inSPORTline.cz v hodnotě 5 000 Kč. Za něj si můžeš vybrat ze široké nabídky zboží, ať už ve fitness a sportovním sortimentu, tak i mezi outdoorovými produkty, oblečením či dokonce zakoupit motorkářské vybavení. Určitě lze nakombinovat i více produktů a rozdat tak i více radosti, třeba právě k blížícím se Vánocům.

Páteční výherce dostane vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Basic. V jednoduchosti je síla a vzduchový rotoped AirBike Basic je toho zaručeným důkazem! Tento šikovný domácí trenažer má místo zátěžového kola ventilátor, který navyšuje odpor v závislosti na tom, jak rychle šlapeš. Pedály i pohyblivá madla jsou propojena s ventilátorem, takže trénuješ ruce a nohy zároveň. Čím víc zabereš, tím větší odpor Ti mašina vrátí… Pokud si chceš i doma dopřát intenzivní trénink bez jakéhokoliv zdržování, AirBike je stvořen pro Tebe!

 

inSPORTline
inSPORTline je předním českým výrobcem a dovozcem fitness vybavení, sportovního zboží, produktů pro volný čas a motocyklových doplňků.

Má již více, než čtyřiadvacetiletou historii a v České republice provozuje internetový obchod a síť kamenných prodejen v Praze, Brně a Ostravě. V těchto showroomech je možno vyzkoušet a otestovat většinu sortimentu.

www.insportline.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.