Právě vysíláme

WELSHLY ARMS se vrací do Prahy a EVROPA 2 bude opět u toho! Soutěžíme denně o 2 vstupenky.

Soutěž od pondělí 4. listopadu do pátku 8. listopadu 2019.

Evropa 2 a Red Triangle Ti přinášejí každý den soutěž o 2 vstupenky na koncert kapely Welshly Arms v Praze!

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Liborem Boučkem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na signál v podobě jakéhokoliv výherního songu od kapely Welshly Arms a dovolat se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 2 vstupenky na koncert Welshly Arms, který se koná v úterý 19. listopadu 2019 v Lucerna Music Baru v Praze.

Po loni vyprodaném koncertu se do Prahy vrátí Welshly Arms
Clevelandská
šestice Welshly Arms, která svoji loňskou premiéru v Česku zvládla na jedničku a svůj koncert ve Futurum Music Baru bez mrknutí oka vyprodala, se po roce do Prahy vrátí. V úterý 19. listopadu 2019 vystoupí v Praze znovu, tentokrát v Lucerna Music Baru. Jako support přijedou kanadští The Glorious Sons, kteří vloni vystupovali na strahovské Sedmičce.

Welshly Arms protkávají alternativní rok gospelem a bluesovým feelingem. Kapelu tvoří Sam Getz (zpěv a kytara), Brett Lindemann (klávesy), Jimmy Weaver (basa), Mikey Gould (bicí), Bri Bryant (zpěv) a Jon Bryant (zpěv).

Welshly Arms koncertují od roku 2013, projezdili mnoho koutů světa a v roce 2017 vydali své první EP s titulní průlomovou skladbou Legendary, která získala zlatou desku v Německu a ve Švýcarsku. Na Spotify mají přes 47 miliónů streamů. Jejich skladby zazněly v mnoha reklamách a skladba Hold On, I’m Coming zazněla v traileru na film Quentina Tarantina Osm hrozných.

Jejich loňské album s názvem No Place Is Home bylo nahráno v domě z devatenáctého století v Clevelandu. Každá místnost sloužila svému účelu – kytarám, klávesám, skládání, poslouchání desek a samozřejmě nahrávání. „Texty jsou o tom, jak zvládnout tuhle těžkou dobu, jak se s někým spojit a vytvořit společné bezpečné místečko“, říká Sam. No Place Is Home opravdu říká, jak milujeme hudbu,“ dodává Jimmy. „Přistupujeme k tomu jinak a jdeme na doraz. Jako kapela jsme fakt hodně vyrostli.“ Singl Legendary z alba No Place Is Home byl jedním z nejhranějších songů loňského léta v Česku.

Více informací najdeš na:

Předprodej vstupenek na: www.musicbar.cz

Facebooková událost

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!