Právě vysíláme

Zajdi s EVROPOU 2 na film s živou hudbou – je tu koncert STAR WARS: NOVÁ NADĚJE

Soutěž od pondělí 11. června do pátku 15. června 2018.

Evropa 2 a JVS Group Ti přinášejí každý den soutěž o vstupenky na koncert Star Wars: Nová naděje.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit MaXXimum muziky s Pájou Cejnarem mezi 12:00 a 15:00 hodinou, čekat na výherní song oznámený moderátorem a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Denně rozdáváme 4 vstupenky na koncert Star Wars: Nová naděje – film s živou hudbou, který se koná v pondělí 15. října 2018 v O2 areně v Praze.

Star Wars ožije na plátně s doprovodem symfonického orchestru – poprvé v České republice!
Od doby, kdy měli fanoušci po celém světě možnost poprvé vidět film ze série Star Wars, uplynulo již více než 40 let. Film se stal kultem, ikonou a naprostým přelomem v oblasti kinematografie. Postavy, příběh i zpracovaní filmu zásadně změnilo všeobecné vnímaní a přistup k filmu jako takovému. Důležitou součástí filmu se stala také nezapomenutelná a všeobecně známá hudba skladatele Johna Williamse. Fanoušci budou mít možnost film shlédnout na obřím plátně a za doprovodu živé hudby v podání respektovaného orchestru The City Of Prague Philharmonic Orchestra – Filharmonici města Prahy pod vedením dirigenta Christopha Eliota. Pro fanoušky v České republice je to poprvé, kdy bude jeden z dílů Star Wars takto uveden.

„Jsme potěšeni, že budou mít fanoušci Hvězdných válek poprvé v České republice možnost vidět legendární film s živou hudbou. Od prvních melodií až po poslední notu z pera Johna Williamse se jedná o naprosto přelomové dílo, které změnilo vnímání filmové hudby,“ řekl za Disney Channel, jenž vlastní práva na film, Grant Watmuff.

Pražský koncert se uskuteční v pondělí 15. října 2018 v O2 areně v Praze. Bude se jednat o velký zážitek spojený s poslechem ikonické hudby a podívanou na kultovní snímek.

John Williams
Hudební skladatel John Williams je známý především díky hudbě ke všem devíti natočeným filmům ságy Star Wars. Za tu k prvně natočenému, Nová naděje, dokonce získal v roce 1977 cenu Oscar. Za práci na ostatních filmech série Hvězdných válek si následně vysloužil další čtyři nominace ocenění Americké Akademie.

Celkem je Williams držitelem čtyř Oscarů, sedmi cen Britské filmové akademie a dvaadvaceti Grammy. Za svou práci v průběhu kariéry byl Williams padesátkrát nominován na Oscara, a tím se stal nejvícekrát nominovaným žijícím autorem. Celkově je na druhém místě za Waltem Disneyem.

V roce 2005 jeho hudbu k filmu Star Wars: Nová naděje označil Americký filmový institut za nejlepší americkou filmovou hudbu všech dob. Stejná hudba byla také národní knihovnou Kongresu zařazena jako esteticky, kulturně a historicky významnou. Kromě Hvězdných válek stál Williams u dalších devíti filmů, které patří mezi dvacet nejvýnosnějších snímků historie.

www.jvsgroup.cz/koncert/necht-vas-sila-provazi-zazni-v-rijnu-10270

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!