Právě vysíláme

Zajeďte si ve dvou zalyžovat do SALCBURSKA

Soutěž od pondělí 27. listopadu do pátku 8. prosince 2017.

Evropa 2 a SalzburgerLand Ti přinášejí soutěž o 7denní pobyty a lyžování pro 2 osoby v Salcbursku.

Co pro výhru musíš udělat?
Ladit Afterparty s Pavlem Cejnarem od 9:00 do 12:00 hodin, čekat na jeho signál a jako třetí se pak dovolat do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den soutěžíme o pobyt na 7 nocí včetně polopenze pro 2 osoby ve 2lůžkovém pokoji v hotelu**** + 2x 6denní skipas platný do konce lyžařské sezóny 2017/2018.

Každý den soutěžíme o ubytování a skipas v jiné oblasti Salcburska!

V pondělí 27. a v úterý 28. listopadu 2017 hrajeme o pobyt a lyžování v Zell am See-Kaprun
Zell am See-Kaprun v srdci Salcburska je mezi Čechy jednou z nejoblíbenějších alpských oblastí. Třpytivá jezera, sněhobílé ledovce a sytě zelené horské louky. Na dovolené v Zell am See-Kaprun zažijete salcburskou přírodu z té nejlepší stránky, a to v libovolném ročním období.

Ve středu 29. a ve čtvrtek 30. listopadu 2017 výherce získá pobyt a lyžování v Skicircusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Lyžařské středisko Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn nabízí nekonečné sjezdovky všech úrovní obtížnosti. Středisko je vybaveno moderními vleky a téměř všechny sjezdovky jsou vybaveny zasněžovacím systémem. Pokud dáváte přednost snowboardingu, dozajista využijete místní skvěle vybavené snow parky. Mimo sjezdovek si také můžete vybrat z široké škály indoorových aktivit. Toto lyžařské středisko je taktéž známé velkým množstvím akcí pořádaných po celou dobu trvání sezóny.

Pátek 1. a pondělí 4. prosince 2017 nabídne pobyt a lyžování ve Wildkogel-Areně
Wildkogel-Arena je lyžařské středisko, které se nachází v srdci Kitzbühelských Alp a je snadno přístupné. Wildkogel nabízí nádherný výhled na třítisícové štíty v národním parku Hohe Tauern a Grossvenediger (3 674 metrů). Pro mnohé je to nejkrásnější místo v celých Alpách. Lyžařský areál poskytuje ideální podmínky pro lyžaře, snowboardisty i rodiny s dětmi od prosince až do dubna. Nacházejí se zde sjezdovky různých obtížností a také nejdelší osvětlená sáňkařská dráha na světě.

Výherce v úterý 5. a ve středu 6. prosince 2017 se podívá a zalyžuje si v pěti oblastích Ski amadé
Ski amadé – to je 5 špičkových lyžařských oblastí, 25 renomovaných lyžařských středisek, 270 moderních lanovek a 760 kilometrů skvěle udržovaných sjezdovek. To všechno můžete mít live ve Ski amadé. To všechno Vám umožní jediný skipas. Tady je všechno, jak má být – fascinující horský svět, přirozené kouzlo vesnic, upřímná pohostinnost a vynikající kuchyně v tradičních lyžařských chatách.

A ve čtvrtek 7. a v pátek 8. prosince 2017 si zasoutěžíme o pobyt a lyžování v kterékoliv z oblasti Salcburska
Salcbursko je nádhernou hornatou krajinou s mnoha jezery, historickými městy a přírodními úkazy. Jméno celé této oblasti, na které se Salcbursko rozkládá, pochází od soli, jež se zde od nepaměti těžila a přinášela nemalé zisky. Dodnes můžeme navštívit v této zemi solné doly a nakouknout tak trochu do minulosti těžby této, pro život nezbytné, suroviny. Salcbursko je rovněž světově proslulou a velmi navštěvovanou lyžařskou oblastí. Hned v několika jeho střediscích se jezdí světové poháry v alpských disciplínách.

www.salzburgerland.com

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řáduvýhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!

Reklama