Právě vysíláme

Získej unikátní vlasovou kosmetiku a svůdný parfém TOMÁŠ ARSOV zcela zdarma

Soutěž od pondělí 18. října 2021 do pátku 22. října 2021.

Soutěž na Evropě 2 s Tomášem Arsovem a vyhraj každý den kompletní vlasovou kosmetiku, parfém a další!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej Ranní show na Evropě 2 s Leošem Marešem Patrikem Hezuckým od 6:00 do 9:00 hodin, počkej si na signál od moderátorů a dovolej se jako první do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pokud správně zodpovíš soutěžní otázku, výhra je Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Od pondělí do pátku rozdáváme kompletní vlasovou kosmetiku, parfém, sprchový gel a hair booster Tomáš Arsov v celkové hodnotě 5 000 Kč.

Hair booster je vlasový přípravek plný vitamínů, který zabraňuje vypadávání vlasů. Jedná se o exkluzivní potravinový doplněk.

Kompletní sada vlasových produktů z řady Tomáš Arsov Hair Care obsahuje například přírodní šampón nebo posilující kondicionér.

Tomáš Arsov
Salon Tomáš Arsov Hair And Beauty Institute, který najdeš v centru Prahy, nabízí špičkové kadeřnické služby pro ženy i muže! Zakoupit si v něm také můžeš exkluzivní řadu profesionální vlasové kosmetiky nebo úžasné parfémy, díky nimž budeš hvězdou každého dne. Mimochodem, klientkami salonu Tomáše Arsova jsou například přítelkyně Jaromíra Jágra Dominika Branišová, legenda české pop-music Helena Vondráčková či herečka Alice Bendová.

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!