Právě vysíláme

Zkrať si čekání na COMIC–CON PRAGUE 2021 díky DÁME JÍDLO

Soutěž od soboty 18. září 2021 do neděle 19. září 2021.

Soutěž na Evropě 2 s Dáme jídlo  partnerem ComicConu Prague 2021 a vyhraj 2x denně vouchery do aplikace Dáme jídlo v hodnotě 3 000 Kč!

Co pro výhru musíš udělat?
Poslouchej MaXXimum muziky víkend na Evropě 2, počkej si na signál v podobě výherního songu oznámeného moderátorem a dovolej se jako třetí do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888. Pak už je výhra jen Tvoje!

Co můžeš vyhrát?
Každý den rozdáme vouchery do aplikace Dáme jídlo v celkové hodnotě 3 000 Kč.

Dáme jídlo
Partnerem Comic–Conu Prague 2021 je Dáme jídlo, které Ti přináší Porci života navíc.

Dáme jídlo už nejsou pouze jídla z Tvé oblíbené restaurace. Nyní si můžeš objednat i drobný nákup potravin, drogerii, delikatesy, hračky nebo například řezané květiny.

www.damejidlo.cz

Největší svátek fanoušků Comic–Con Prague 2021 se blíží!
Již od pátku 15. října 2021 do neděle 17. října 2021pražské O₂ areně.

Herci již mají zabookované termíny, šéfové linií horečně chystají program, produkční ladí formu, videoherní a deskoherní program se také chystá.

Těšit se můžeš například na Highlandera Christophera Lamberta, Juliana Glovera známého ze seriálu Hra o trůny nebo filmů Star Wars: Epizoda V – Impérium vrací úder či Indiana Jones a Poslední křížová výprava, dále Edwarda Jamese Olmose z filmů Blade Runner či seriálů Battlestar Galactica a Caru Buono, která se proslavila rolí v seriálu Stranger Things.

Vstupenky koupíš v síti TicketMaster.cz.

www.comiccon.cz

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu.