Právě vysíláme

Držíme Ti flek!

Vždycky.

Tak to tu ještě nebylo. Poprvé v historii se na jednom place sešli všichni moderátoři a DJové Evropy 2 a největší špičky české hudební scény, aby společně rozjeli jednu velkou párty!

Výsledkem je klip, který se zapsal do dějin. Zástupci kapely Lucie, Chinaski, Mirai a Eddie Stoilow a hudebníci Sebastian, Xindl X a Peter Aristone to rozjeli s komplet celou crew Evropy 2 na mejdanu století a vy máte teď možnost podívat se, jaké párty se stanete součástí, když nás naladíte.

Protože, Držíme Ti flek!

Vždycky.

Vy, my a Jaruna

Pokud jste o Jaruně ještě neslyšeli a podivujete se nad tím, kdo že to je, jste tu na správném místě! Vězte, že Jaruna je naše nové, velmi speciální sofa, na kterém vám držíme flek! Ať už virtuálně nebo doslova.

Jméno jste naší sedačce vymysleli vy. Na Facebooku jsme vás vyzvali, abyste psali své návrhy na jména s tím, že nejoriginálnější příspěvek zvítězí. Přišlo hodně Podprdelníků, Válenplaců, SONGaučů, pobavila nás Lenoška Leoška, ale co se originality týče, vyhrála Jaruna na celé čáře.

Co všechno umí? Hraje, svítí a funguje i na dálkové ovládání! V budoucnu se s ní samozřejmě uvidíte na všech našich akcích, kde se s ní, jako se správnou celebritou, můžete i zvěčnit.

Jak to celé začalo?

Aneb zrod Jaruny od prvních koleček a šroubků do dnešní velkolepé podoby:

Kde se s Jarunou můžete potkat osobně?

Mrkněte na seznam míst, kde se Jaruna objeví během jara a léta:

  • 16. 5. a 18. 5. na koncertě Leoše Mareše v Praze
  • 17. 5. ve Fashion Aréně v Praze
  • 28. 5. – 29. 5. na Global Social Awards v Praze
  • 31. 5. na výjezdu E2 On Tour v Chocni v rámci Jachta Festu
  • 7. – 9. 6. na finále Taneční skupiny roku v Praze
  • 4. – 6. 7. na Rock For People u Hradce Králové
  • 3. 8. na výjezdu E2 On Tour ve Slatiňanech
  • 26. 8. – 30. 8. na Táboře E2 v Prachovských skalách

A jestli vás zajímá, jak to vypadalo v zákulisí natáčení historického klipu Evropy 2 a chcete nakouknout i za kameru, můžete to udělat tady!

 

Do backstage natáčení se můžete podívat i v naší fotogalerii. Co dělali naši moderátoři a hudební hvězdy, když zrovna nestáli před kamerou?

Michaela KaravarakisMichaela Karavarakis26. února 2019 8:08