Právě vysíláme

ON-LINE

Hudební ceny Evropy 2!

Pokud jste ve čtvrtek nestihli naše vysílání, nevěste hlavu. Všechno, co se dělo v éteru (i mimo něj), vám přiblížíme tady. Čtěte on-line přenos z předávání již sedmých Hudebních cen Evropy 2! 

15.00 Je to tady. Právě se rozjely letošní Hudební ceny Evropy 2!

Doporučujeme naladit si nás v éteru, ale pokud z nějakého důvodu nemůžete, máte možnost sledovat jejich průběh alespoň takto on-line. Koho vaše hlasy poslaly na první místa v letošních 13 kategoriích? To se vysílání speciální Odpolední show pod taktovkou Tomáše Zástěry a Koko dozvíte již v příštích chvílích právě tady!

15.10 Holky 3v1 vyhlašují první kategorii Domácí zpěvák roku. Vítězem se stává Lipo! První unplugged vystoupení přímo ve studiu Evropy 2 v režii dvojice Lipo a Marcell a jejich songu Svoboda.

 


15.20
Libor Bouček vyhlašuje kategorii nejlepšího Zahraničního zpěváka roku. Na první příčku jste svými hlasy poslali britského hudebníka Georgeho Ezru! George osobně tu nemáme, ale jeho veleslavný Shotgun si pouštíme právě teď.

15.25 Na řadu přichází netrpělivě očekávaná kategorie Domácí zpěvačky roku. Do studia pro vítěznou sošku Hudebních cen Evropy 2 příchází – opět po roce – Lenny! Gratulujeme!

 

15.35 Victoria, naše vlastní mezinárodní zpěvačka, vyhlašuje finalistku kategorie Zahraniční zpěvačka. Koho jste poslali na pomyslný první stupínek? Koho jiného než Arianu Grande!

15.45 Pavel Cejnar v rukách třímá obálku se jménem interpreta, který od nás letos dostane Divokou kartu Evropy 2. V této kategorii jste nehlasovali vy, ta pochází od nás. Letos se vítězné sošky dočká sympatické mladé seskupení šesti hudebníků jménem Czech It! A rozjíždí se druhé unplugged vystoupení přímo v našem studiu, Czech It a jejich hit Letters.

 

15.55 Krátká rekapitulace vítězů z minulého roku. Hraje nám Ed Sheeran a jeho Shape Of You jako připomenutí loňského vítěze v kategorii Zahraniční song.

16.00 Parta z Ranní show, Leoš Mareš a Patrik Hezucký, vyhlašují prestižní kategorii Domácí kapela roku. Vítězem je Mirai! Ve studiu Evropy 2 naživo Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Michal Stulík a Tomáš Javůrek. Další unplugged vystoupení: Mirai a Øtchi.

 

16.15 Leoš tedy pardon Matěj Mareš vyhlašuje další kategorii: Nejlepší zahraniční kapela roku! Tady se žádné překvapení nekoná. Hrajeme Imagine Dragons a jejich Next To Me.

Leoš se synem Matějem

16.25 Zorka Hejdová oznamuje vítěze v kategorii Domácí song roku. A jsou to pro změnu… Mirai! Další živé hraní ve studiu Evropy 2, Mirai (s kytarou za dvě stovky, na které složil Chci tančit) a Chci tančit. A jako přídavek, sloka z nově připravovaného songu! Jenom v éteru Evropy 2.

Mirai a Zorka Hejdová

 

16.35 Nominace na Zahraniční song roku vyhlašuje, poněkud neplánovaně z místnosti, kam i císař chodí sám, indisponovaná Tomášova máma:). Vítězství si opět připisují Imagine Dragons, tentokrát se songem Natural.

16.45 Kategorii Domácího DJ roku vyhlašuje Ondra Urban a Petr Říbal. Po mnoha letech vlády DJ Michala Buriana ho na postu vítězného DJ domácí scény střídá DJ Ondray. Moc gratulujeme!

 

16.55 Cenu Zahraničího DJ roku dostává post mortem Avicii! R.I.P.

17.05 Adam Svačina, obchodní a marketingový manažer společnosti Melida a.s., provozovatele Skiareálu Špindlerův Mlýn, vyhlašuje vítěze v kategorii Objev roku. Nejvíce hlasů od vás získal Timmy White! Další unplugged hraní živě v našem studiu, Timmy White a jeho Better With You!

17.20 Kategorii Album roku vyhlašuje Jakub Kohák. Druhá nominace pro Lipa a druhé vítězství. Domácí zpěvák roku si přichází pro druhou sošku, tentokrát za své album Lyrika.

17.30 Legendary Act! Cenu v kategorii Legendary Act si přijeli vyzvednout samotní finští The Rasmus! Je tu předposlední živé hraní v éteru Evropy 2 v rámci Hudebních cen a to The Rasmus a jejich Wonderman.

 

17.40 O zpestření ve vyhlašování ceny v kategorii Nejstreamovanější song Youradio se zasloužili Nasty a Arny z Brzdy Evropy 2. Nejstreamovanějším songem posluchačů Youradia je Rise od Jonas Blue a Jack & Jack.

17.45 Poslední kategorie letošních Hudebních cen, poslední unplugged  hraní ve studiu. Kategorie Domácí videoklip roku. Se svým videem Lost And Found u vás nejvíc zabodovala Emma Smetana a Jordan Haj. 

 

18.30 Otevírají se dveře Fora Karlín a rozjíždí se Afterparty Hudebních cen Evropy!

20.20 Nasty na podiu zahajuje v pořadí již sedmé Hudební ceny, které jsou zároveň i oslavou 29. narozenin našeho rádia.

Program odstartovali Tokhi & Groove Army se svou bubenickou show. Následovali Chinaski a jejich téměř hodinový koncert, po nichž došlo k šerpování kompletní moderátorské crew Evropy 2, kterým provedli Leoš a Patrik. A v závěru show vystoupili finští The Rasmus se svými největšími hity.

Podívejte, jak to ve Foru Karlín při afterparty sedmých Hudebních cen Evropy 2 vypadalo!

Chinaski ve Foru Karlín

 

Foto: Jarda Janda, Kateřina Poldová

První tři vítězná místa v letošních kategoriích obsadili:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o Hudebních cenách, nominovaných umělcích i večerní afterparty ve Fóru Karlín, najdete zde.

Michaela KaravarakisMichaela Karavarakis1. ledna 2019 14:56