Právě vysíláme

Poraz Mareše 2!

Ukaž, co v Tobě je!

Troufáš si na Leoše ve vědomostním kvízu? Chtěl by sis udělat nezapomenutelný výlet do Las Vegas? Tady si je, co musíš udělat:

Postni na Instagram fotku s hashtagem #PorazMarese a čekej. Patrik vybere každý týden jednoho šťastlivce, který v pátek přijede do našeho studia a v přímém přenosu se utká s Leošem ve vědomostní soutěži.

Pokud vyhraješ, čeká tě nezapomenutelný výlet s Leošem do města hříchu, Las Vegas! Tak hodně štěstí!


Partnerem soutěže je STUDENT AGENCY TRAVEL, k. s.

První soutěžní kolo

Poprvé se Leoš utkal se sympatickým kominíkem Michalem. Michal se do soutěže přihlásil tímto instagramovým postem, který Patrik Hezucký vyhodnotil z dané nabídky jako očividně nejzajímavější.

Michal dorazil do studia i se svou přítelkyní Renatou a partě ve studiu přivezl dárky! Patrikovi s Liborem láhev dobrého šampaňského a Leošovi školní atlas. A jak to nakonec dopadlo? Na to už se podívejte ve videu.

 

Druhé soutěžní kolo

Lukáš Janák z Hájova u Příboru přivezl s sebou do studia krom dárků i pořádné drama. Úspěšný šampion AZ kvízu se do soutěže přihlásil tímto instagramovým postem:

Po prvních dvou kolech se šlo do finále se skórem tři dva pro Leoše, jenže pak přišel ten pravý nervák. Nejnapínavější kolo Poraz Mareše si pusťte tady:

Třetí soutěžní kolo

Do třetice přijela do studia velmi půvabná soutěžící, Nikola, z Frýdku–Místku. Pány porotce zaujal Nikolin příspěvek, ve kterém se svěřila s přáním vyzkoušet si soutěžní bzučák.

V přímém pátečním přenosu se pak odehrálo jedno z nejdelších soutěžních kol Poraz Mareše, i když paradoxně naše krásná soutěžící si v něm bzučák moc často nevyzkoušela.

 

Čtvrté soutěžní kolo

Z Mladé Boleslavi za námi do studia přijel dvaadvacetiletý Honza. A v reakci na minulé soutěžní kolo se přihlásil velmi vtipným postem:

Jak si Leoš vedl v souboji s dalším soutěžícím v tílku? Na to se můžete podívat tady.

 

Páté soutěžní kolo

Pošťák Ondra z Východních Čech už jednadvacet let neviděl svého bráchu, který těsně před nástupem na vojnu odjel s dvěma stovkami z domu. Prý že na výlet. Skončil v Renu v Nevadě, šest hodin jízdy od Las Vegas. Co by mohla být lepší motivace pro výhru?

Jak dobrým byl Ondra soupeřem? Podařilo se mu zastavit vítěznou Leošovu jízdu?

 

Šesté soutěžní kolo

„Vyberte si mě! Jsem šíleně soutěživá,“ napsala Martina do svého instagramového příspěvku s hashtagem #PorazMareše a Leoš se doslova zapotil. Už od začátku totiž bylo jasné, že tohle bude opravdu velmi silná soupeřka. A vážně byla. Martina totiž Leoše porazila a jede do Las Vegas!

O kolik bodů Martina Leoše porazila? Pusťte si další díl Poraz Mareše!

 

Sedmé soutěžní kolo

Jednadvacetiletá Charlotte přijela z České Lípy a jelikož je poměrně nedávnou absoloventkou gymnázia, pojala i svůj soutěžní instagramový post jako výzvu k bitvě dvou škol: gymnázium Mimoň vs gymnázium v Berouně. Kdo z koho?

I když po prvním kole byl stav vyrovnaný, ve druhém Leoš uhrál dva body a ve finále se to Charlottě už nepodařilo vyrovnat. Mimochodem, věděli byste, z jaké země pochází první zmínka o jezevčíkovi? Ne? Tak si pusťte sedmé kolo Poraz Mareše 2!

 

Přesnou specifikaci pravidel najdeš v herním řádu.

Michaela KaravarakisMichaela Karavarakis13. září 2019 15:21