Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: ALICIA KEYS – Underdog

23. února 2020 15:45
Novinka Evropy 2: ALICIA KEYS – Underdog

Song jsme tento týden představili jako novinku v naší hitparádě Evropa 2 Music Chart. Od soboty 22. února 2020 ho nasazujeme i do našeho klasického playlistu.

Světová hudební hvězda a držitelka patnácti ocenění Grammy, Alicia Keys, oznámila vydání svého sedmého studiového alba Alicia, které vyjde 20. března 2020. U té příležitosti zveřejnila i exkluzivní obal, který vydání desky bude doprovázet.

S novým hudebním materiálem vyrazí Alicia Keys i na světové turné, které zahrne velké metropole Severní Ameriky a Evropy, zastaví se také v legendární Radio City Music Hall ve zpěvaččině rodném New Yorku. Mezi nejvýznamnější a největší hudební zastávky budou patřit města jako je Londýn, Paříž, Atlanta, Toronto, Chicago, San Francisco, Los Angeles…, ale nás samozřejmě nejvíc těší ten fakt, že 25. června 2020 se Alicia objeví i v Praze.

Jako bonus přinese zpěvačka na světová pódia i své klasické hity No One, If I Ain’t Got You a Girl On Fire, ovšem ve speciálním multimediálním hávu, který se dá popsat jako meditace lásky a života. Koncerty budou opravdovou oslavou, plnou přitažlivé energie, kterou může přinést jen živá hudba.

První hudební ukázkou z nového materiálu je singl Underdog, který se již stihl stát nejúspěšnější skladbou v US Top 40 letošního roku. Skladby Time Machine a Show Me Love, které Alicia vydala už dřív, dosáhly no. 1 v Billboard Adult R&B Songs Airplay Chart.

Alicia Keys vystoupila také jako speciální host na předávání Grammy Awards 26. ledna a poslední lednový den vydala svoji knihu More Myself.

Hlasuj pro Aliciu Keys v Evropa 2 Music Chart!

Podpořit můžeš i ostatní z aktuální Top 20 nebo kteroukoliv z dalších 3 novinek:

Zdroj: Sony Music, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat