Právě vysíláme

Novinka Evropy 2: P!NK feat. WILLOW SAGE HART – Cover Me In Sunshine

26. června 2021 9:45
Novinka Evropy 2: P!NK feat. WILLOW SAGE HART – Cover Me In Sunshine

Song jsme před 3 týdny nasadili jako novinku do naší hitparády Evropa 2 Music Chart. Od soboty 26. června 2021 ho nasazujeme i jako novinku do našeho klasického playlistu.

Mezinárodní ikona P!nk vydává duet se svojí dcerkou Willow Sage Hart, kterou má se svým manželem Carey Hartem. Jmenuje se Cover Me In Sunshine a pochází z nového alba All I Know So Far.

Zpěvačku P!nk netřeba představovat – Alecia Beth Moore je americká popová a r’n’b zpěvačka. Na svém kontě má zatím osm studiových alb. Trojnásobná držitelka Grammy se věnuje i produkování skladeb a herectví, objevila se např. ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky. Je vdaná za motokrosového závodníka Careyho Harta a známá je díky songům jako třeba Just Like A Pill, Get The Party Started, Stupid Girls, Dear Mr. President, Funhouse, So What, Sober, Please Don’t Leave Me, Blow Me (One Last Kiss) nebo Just Give Me A Reason. V roce 2017 po pětileté odmlce ji vyšla deska Beautiful Trauma s hity jako What About Us nebo Whatever You Want. V dubnu 2019 P!nk překvapila své fanoušky, když ani ne během 18 měsíců vydala další, již osmou desku, s názvem Hurts 2B Human se stejnojmenným hitem nebo pilotním singlem Walk Me Home.

Zatím posledním jejím počinem v Evropa 2 Music Chart byl duet s Keithem Urbanem – One Too Many.

Hlasuj pro P!nk a Willow Sage Hart v Evropa 2 Music Chart!

Zdroj: Universal Music, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat