Právě vysíláme

Přinášíme ti EXKLUZIVNÍ PREMIÉRU klipu Zrcadla skupiny POETIKA! Právě teď na EVROPĚ 2!

16. května 2018 17:00
Přinášíme ti EXKLUZIVNÍ PREMIÉRU klipu Zrcadla skupiny POETIKA! Právě teď na EVROPĚ 2!

Před dvěma lety zcela neznámá trojice hudebníků z Vysočiny překvapila hitparády i radiový éter hitem Zkouším žít. Svůj talent napsat a odprezentovat současný hit pak potvrdila písněmi Zkouším žít, Trinity a Za oponou. Následovalo vydání debutového alba Trinity, které příznivě hodnotí kritika i fanoušci. Vrcholem dvouletého hudebního snažení dnes už pětice muzikantů však zůstává letošní jarní turné se skupinou Mirai. Deset vyprodaných společných koncertů kapelu Poetika definitivně zařadilo mezi nejtalentovanější umělce současnosti.

Nový videoklip k singlu Zrcadla se vizuálně, ale i obsahem vrací k zážitkům společných koncertů se spřízněnou kapelou Mirai.

„Opravdové turné se vším, co k tomu patří, jsme zažili poprvé. Je to sled nezapomenutelných zážitků. Přátelství, muzika, pocit sounáležitosti. Emoce, které ve vás na dlouhou dobu zůstanou. Zároveň to pro nás byla z profesního hlediska muzikantská maturita,” říká o zážitcích na turné zpěvák kapely Ondřej Břejška.

ČTĚTE TAKÉ: Kapely Mirai a Poetika pokřtily svá debutová alba a odehrály nejsilnější koncerty své dosavadní kariéry

„Režisérovi videa k písni Zrcadla, našemu kamarádovi a spolupracovníkovi Ondřejovi Kudynovi, se myslím velice přesně podařilo vystihnout ve třech minutách atmosféru tří neděl na cestách,“ dodává Eda Rovenský.

Kapela má aktuálně před sebou celou letní festivalovou sezónu a na podzim se rozhodně chystá vrátit na klubová pódia. A teď už si užijte fantastický videoklip!

 

Zdroj: Universal Music Czech Republic, YouTube

5 celebrit, které pověsily herectví na hřebík a momentálně se věnují něčemu jinému

Články, které by tě mohly zajímat