Právě vysíláme

Kam po maturitě? GAUDEAMUS v Praze už se blíží a udělá ti v tom jasno

14. ledna 2019 7:29
Kam po maturitě? GAUDEAMUS v Praze už se blíží a udělá ti v tom jasno

Víme, že je toho na tebe teď dost a nechceš o maturitě ani slyšet. Musíme ti ale připomenout, že se blíží veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Udělej si jasno, co budeš po škole dělat, zažij při tom zábavu a zjisti, co v tobě je. Sejdeme se od 22. ledna do 24. ledna 2019 na výstavišti v Praze – Letňanech.

Přijď se přesvědčit, že v Praze není nuda. Od úterý 22. ledna do čtvrtka 24. ledna si můžeš na chvíli odpočinout od testů a stresu ve škole a porozhlédnout se po oboru, který by tě mohl chytnout. Nezapomeň taky, že když se registruješ on-line, dostaneš od nás 30% slevu na vstupné.

Co tě na Gaudeamu v Praze čeká?

  • 3 dny nabité informacemi a zábavou
  • Více než 200 univerzit, VŠ a VOŠ
  • Přes 500 fakult
  • Ohromujících 10 000 studijních oborů
  • 42 zaručeně nenudných přednášek
  • 7 zajímavých doprovodných programů

Jak se zaregistruješ a získáš 30% slevu?

Mrkni na web www.gaudeamus.cz, kde se proklikáš na registrační formulář pro studenty. Stačí znát jenom svoje jméno a příjmení, e-mail a vědět, do jakého ročníku SŠ chodíš.

Nic, co by budoucí maturant nezvládl. Na tvůj e-mail ti přijde potvrzení, které si vytiskni a přines na pokladnu v den, kdy se budeš chtít Gaudeamu zúčastnit. Tím získáš nárok na dost příjemnou 30% slevu ze vstupného.

K čemu ti Gaudeamus vlastně bude?

Ocitneš se na výstavě všech zajímavých oborů, poznáš, co která škola nabízí, jak studovat v zahraničí, co potřebuješ pro přijetí a zjistíš, co by tě v budoucnu bavilo. Uděláš si obrázek o tom, kam chceš směřovat a ještě se díky přednáškám dozvíš řadu věcí ze světa. A třeba narazíš na obor, o kterém jsi ani nevěděl, že existuje (třeba taková ergoterapie).

Tak nezapomeň, veletrh běží od úterý 22. ledna do čtvrtka 24. ledna 2019 na výstavišti v Praze – Letňanech.

Články, které by tě mohly zajímat