Právě vysíláme

Miss ČR spustila přihlášky pro nový ročník a připravuje letní roadshow

13. dubna 2021 10:31
Miss ČR spustila přihlášky pro nový ročník a připravuje letní roadshow

Miss České republiky je nejvýznamnější soutěží krásy v České republice.

Jedná se o soutěž s dlouholetou tradicí, která se zmodernizovala a vrátila tak v České republice soutěžím krásy styl a lesk. Obnovená soutěž Miss České republiky má od roku 2018 zcela charitativní charakter, organizátoři celý výtěžek soutěže věnují dobročinným nadacím a charitativním organizacím.

Vstup do záře reflektorů a přihlas se do národní soutěže krásy s celonárodním dosahem, jejíž letní roadshow v roce 2019 navštívilo přes 140 000 návštěvníků, a která se v roce 2020 vrátila na televizní obrazovky TV Nova.

Obnovená národní soutěž krásy Miss České republiky prokázala, že dívkám dává příležitost vlastní seberealizace a splnění jejich životního snu. Všechny tři vítězky Miss České republiky 2018 se prosadily ve světě modelingu. Vítězka ročníku 2019, Nikola Kokyová, se podle médií stala v roce 2020 nejlépe placenou českou modelkou a je tváří několika mezinárodních reklamních kampaní.

Nyní mohou dívky zažít skvělé léto a přihlásit se do soutěže, která nevyžaduje žádné svazující smlouvy a přináší radost soutěžícím dívkám i díky svým charitativním aktivitám i celé společnosti. V roce 2020 se soutěžící dívky zapojily do projektu Počítače dětem, který získává počítače pro děti ze znevýhodněných rodin. Děti díky zajištěným počítačům mohou studovat formou online a držet krok se svými spolužáky. Výsledkem bylo více jak 2 500 získaných počítačů a velká pomoc mnoha rodinám v bezvýchodné situaci.

„Staň se tím, kým chceš, staň se Miss České republiky 2021“ není jen sloganem soutěže, ale je výzvou, která změní tvůj život.

Neváhej a přihlas se do národní soutěže krásy právě teď

Odkazy:

Články, které by tě mohly zajímat