Právě vysíláme

Noční párty s EVROPOU 2 ve FASHION ARENA PRAGUE OUTLET

7. října 2019 9:30
Noční párty s EVROPOU 2 ve FASHION ARENA PRAGUE OUTLET

Štěrboholské outletové centrum připravuje Late Night Shopping – nakoupit můžete za ještě výhodnější ceny nebo se pobavit na skvělé hudební párty.

Pátek 11. října se ponese ve znamení výhodných nákupů a nespoutané zábavy. Módní značky Fashion Arena Prague Outlet nabídnou speciální mimořádné nabídky jen pro tento den, a to až o 80 % výhodnější. Těšit se můžete například na zajímavé akce značek Baldinini, Klenoty Aurum, Liu Jo, Marc O’Polo, Rip Curl, Marina Militare, ECCO, Tommy Hilfiger nebo United Colours Of Benetton a mnoho dalších. Obchody navíc prodloužily otevírací dobu až do 23:00 hodin.

O nevšední zážitek z nakupování se postará tým Evropy 2. Večerem provedou ostřílená moderátorská esa jako je Nasty, který přidá několik komediálních stand-up výstupů. A chybět nebude ani duo Evropy 2 – Petr Říbal a Ondřej Urban. Ti se postarají o vyhlášení výsledků soutěže z Ranní show Evropy 2. Neboť se žádná párty neobejde bez porce hudby, byl povolán i vyhledávaný DJ ONdray z Dance eXXtravaganza. Pokud byste hudby stále neměli dost, zamířit můžete ke stylovému hudebnímu fotopointu – luxusnímu sofa Evropy 2, na kterém si můžete užít další hudební produkci nebo pořídit originální selfie.

To ale stále není všechno! Late Night Shopping nebude jen o nakupování. Čeká na vás bubenická show Tokhi a jeho Groove Army nebo velkolepá barmanská show. K dispozici budou také koktejlové párty bary se speciální nabídkou od mistrů shakeru z Paipo Cocktails a stan s delikátním občerstvením Bistra Seladon. Pro členy Fashion Arena Fashion Clubu jsou připraveny služby pánského holičství Eddie’s Barber, make-up vizážistky z The Cosmetics Store Company a speciálně pro děti je přichystán zábavný kadeřnický salón Funny Sassy. Příjemným překvapením zajisté bude
i sklenka prosecca a čokoládové pokušení od značky Lindt.

Více informací najdete na stránkách www.fashion-arena.cz.