Právě vysíláme

Adam Levine prodal vilu za 45 milionů dolarů. Koupila ji známá moderátorka

5. prosince 2020 14:10
Adam Levine prodal vilu za 45 milionů dolarů. Koupila ji známá moderátorka

Sedm ložnic, osm koupelen, dvě kuchyně nebo divadlo. Adam Levine prodal svůj dům v Beverly Hills, a to jen těsně pod cenou. Koupila ho od něj známá moderátorka.

Adam Levine se rozhodl přestěhovat blíže ke škole svých dětí, a tak se prodej vily postavené v roce 1933 vyloženě nabízel. Dům o rozloze 10 000 m2 si od zpěváka podle TMZ koupila moderátorka Ellen DeGeneres. Zda v něm bude žít, nebo ho jako už několikrát chystá po čase dát opět do prodeje, je otázkou.

Frontman Maroon 5 žádal za dům původně 47,5 milionu dolarů, moderátorka mu za něj ale nabídla o dva méně. I přesto na prodeji vydělal. Původně totiž vilu s manželkou Behati Prinsloo koupil v roce 2018 za 35,5 milionu dolarů.

Čtyřicetiletý zpěvák v říjnu zároveň oznámil, že se už neplánuje vrátit do pěvecké show The Voice. V roli porotce se objevoval šestnáct sezón, v letošních sériích ho pak nahradili Nick Jonas a Gwen Stefani. V jubilejním dvacátém ročníku by měl osvědčenou trojici Blake Shelton, John Legend a Kelly Clarkson opět doplnit právě zpěvák a kytarista americké formace Jonas Brothers.

Zdroj: variety.com, ShutterStock

Články, které by tě mohly zajímat