Právě vysíláme

ADELE šokovala fanoušky na Instagramu. Na té fotce to vůbec nejsi ty, píší jí

4. srpna 2020 11:08
ADELE šokovala fanoušky na Instagramu. Na té fotce to vůbec nejsi ty, píší jí

Britská popová královna Adele se rozhodla vzdát hold další hudební ikoně a jak ji sama tituluje „Královně“ Beyoncé a jejímu poslednímu projektu Black Is King.

Black Is King je muzikál, který byl veřejnosti představen 31. července a vznikl ve spolupráci devíti různých režisérů včetně americké popové zpěvačky Beyoncé. Slouží jako vizuální doprovod alba z roku 2019 The Lion King: The Gift, který Beyoncé vydala jako remake původního The Lion King.

Vizuální podoba filmu, stejně jako režie, střih a kostýmy se setkaly s jednoznačnou chválou kritiků a před pár dny se k fanouškům projektu přidala i Adele. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii, na které je v podobném kostýmu jako Beyoncé v jednom z uveřejněných klipů s textem: „Díky ti, Královno, za všechnu lásku, která k nám z tvého umění vždy proniká.“

Spoustu fanoušků Adele ale místo vzkazu upoutal spíše její vzhled.

V komentářích se opět rozjely diskuze o jejím rapidním úbytku na váze, o vlasech a o tom, že si zpěvačka „není vůbec podobná.“ „To nejsi ty!“ nebáli se napsat někteří. Jiní naopak upozorňovali na to, že vzhled přece není důležitý a hlavně – je soukromou věcí každého z nás.

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat