Právě vysíláme

Ed Sheeran a Taylor Swift mají další společný videoklip, obsadili do něj herce z první spolupráce

12. února 2022 8:10
Ed Sheeran a Taylor Swift mají další společný videoklip, obsadili do něj herce z první spolupráce

Ed Sheeran a Taylor Swift potěšili fanoušky další spoluprací. Tentokrát vydali videoklip k písni The Joker And The Queen, do jejíhož vizuálu obsadili herce z dříve vydané Everything Has Changed.

Ed Sheeran a Taylor Swift mají za sebou velmi úspěšný rok. Oba vydali nová alba, která byla velmi kladně přijata kritiky, navíc se daří i jednotlivým singlům z nich. Nově posílají do světa píseň The Joker And The Queen, jež zpěvák původně nahrál pouze sólově.

„Už když jsem dokončoval originální verzi songu, napadlo mě, že bych z něj mohl udělat duet,“ prozradil zpěvák s tím, že mu okamžitě vytanula na mysli právě jeho dřívější parťačka Swift.

Videoklipem se dvojice rozhodla navázat na spolupráci z před deseti lety, kdy vydala singl Everything Has Changed. Do tehdejšího vizuálu obsadila herce Avu Ames a Jacka Lewise. A právě oni si zahráli i ve zmiňované novince. Z malých dětí se stali teenageři, jejichž příběhy se odehrávají na střední škole.

„Video mě přinutilo zamyslet se nad léty našeho přátelství. Také nedokážu uvěřit tomu, že Jack a Ava z klipu Everything Has Changed jsou znovu v našem klipu. To je nostalgické. Nostalgické? Možná nám to dává naději, že nikdy nezestárneme,“ uvedla k vizuálu Swift.

Články, které by tě mohly zajímat