Právě vysíláme

Ewa Farna bude předskokanem na dvou koncertech Eda Sheerana v Hradci Králové

2. července 2024 12:43
Ewa Farna bude předskokanem na dvou koncertech Eda Sheerana v Hradci Králové

Spojení, které slibuje jedinečný zážitek a kvalitní hudební vystoupení. Tak mohou být definovány dva koncerty světové megastar Eda Sheerana 27. a 28. července, které na unikátním kruhovém pódiu zahájí Ewa Farna.

Hledali jsme český support, který bude odpovídat kvalitám světových show a bude fanoušky Eda Sheerana bavit,” říká Michal Thomes, ředitel pořádající agentury Ameba Production, a dodává: “Ewa Farna byla jasná první volba a jsem nadšený, že to klaplo. Ewa Farna tak oba dny otevře hlavní program od 18 hodin. První ze dvou koncertů je již zcela vyprodán a na druhý přidaný nedělní termín zbývají poslední vstupenky. Současně je v prodeji parking a více různých možností ubytování.

Pro návštěvníky koncertů je připraven bohatý doprovodný program ve Fan Zóně v Parku 360 již od 12 hodin. Těšit se mohou na koncerty na doprovodných podiích, relax i sportovní aktivity, fotokoutky, gastronomické zážitky a další atrakce. Na čtyřech scénách vystoupí před hlavními koncerty například Ben Cristovao společně s Karolem Komendou, Pokáč nebo Thom Artway, kteří odkážou na buskerské kořeny Eda Sheerana. Ve večerních hodinách zde budou probíhat afterparty v režii DJs.

Hlavní stage, která se nachází v bezprostřední blízkosti Fan Zóny, je v režii Eda Sheerana. Ten si pro své fanoušky připravil kruhové pódium, které obklopují tribuny ze všech stran. Umožňuje tak skvělý výhled návštěvníkům koncertu, ať už se usadí na kteroukoli tribunu.

Články, které by tě mohly zajímat