Právě vysíláme

Ewa Farna umí říkat „ne“. V novém klipu se objevuje v roli Evy z ráje

1. září 2021 8:10
Ewa Farna umí říkat „ne“. V novém klipu se objevuje v roli Evy z ráje

Ewa Farna se ve videoklipu k písni No ne z chystané desky Umami objevuje v roli Evy z ráje. Songem poukazuje na to, jak důležité je umět říkat „ne“. Především pak v šoubyznysu, ve kterém se pohybuje od svých třinácti let.

„Naučit se říkat ne je stěžejní pro to, aby měl náš souhlas váhu. Je to taky důležité pro duševní zdraví, pro zachování rovnováhy, pro to, abychom dělali, co nám přijde smysluplné a dokázali být autentičtí,“ říká Ewa Farna.

Zpěvačka píseň No ne natáčela, jak je pro ni ostatně zvykem, v češtině i v polštině. Režie videa se pak ujal Adam Romanowski, který se umělecky pokusil nastínit několik výzev dnešního světa. Jde o problematická témata, která nás provázejí a je jen na nás, zda jim dokážeme nepodlehnout.

„Odmítla jsem třeba nabídky na focení pro Playboy, nestala se tváří fastfoodového řetězce, nevystupuji na akcích cenzurované polské státní televize, nepropadla jsem mnohým nástrahám šoubyznysu. Věci, kterým jsem řekla ne, je velké množství. Jsem věrná svých hodnotám, abych se sama sobě mohla podívat do očí,“ říká zpěvačka.

„Zjistila jsem, že mě jako člověka víc definují věci, nabídky, chování, kterým říkám ne než ty, se kterými souhlasím. To odmítání není většinou vidět, ale často o nás hodně vypovídá,“ dodává Farna.

Články, které by tě mohly zajímat