Právě vysíláme

Hudební ikona P!nk dojala akrobatickým vystoupením s dcerou Willow

25. května 2021 11:10
Hudební ikona P!nk dojala akrobatickým vystoupením s dcerou Willow

P!nk s devíti letou dcerou Willow ohromila emotivním leteckým výkonem na Billboard Music Awards.

Americké zpěvačce P!nk se během letošního udílení hudebních cen Billboard dostalo nejvyšší pocty, obdržela cenu Icon Award, kterou jí předal její idol Jon Bon Jovi. Cena se každoročně uděluje největším hudebním legendám. Icon Award se pyšní například Céline Dion, Jennifer Lopez, Cher, Prince a další.

Jaká matka, taková dcera

Že se P!nk opravdu řadí mezi hudební ikony, dokázala i svým dechberoucím vystoupením během udílení cen. Show směsici hitů P!nk odstartovala na pódiu po boku své devítileté dcery Willow, s kterou předvedly rozkošné akrobatické představení jejich duetu Cover Me In Sunshine.

 

Willow nejprve na jevišti předstírala, že spí, a pak se připojila ke své matce na lanech a předvedly fantastickou show. Dívka, která nevykazovala absolutně žádný strach, se otočila, zatočila a šla vzhůru nohama, když držela ruce své matky. Na konci představení radostná Willow nadšeně skákala nahoru a dolů a sdílela emocionální objetí se svou maminkou.

Zpěvačka pravidelně během svých vystoupení a koncertů dokazuje, že je zdatnou akrobatkou. Zatímco Willow měla na jevišti premiéru. Na červený koberec pak doprovodil dvojnásobnou maminku i mladší syn Jameson a manžel Carey Hart.

Po Cover Me In Sunshine se k P!nk přidal její kytarista, aby předvedla svůj nejnovější singl All I Know So Far v černé tylové sukni a kožené bundě. Poté zazpívala své největší hity Get The Party Started, So What podpořený celou rockovou kapelou, Blow Me (One Last Kiss), Who Knew a Just Like A Pill. Vystoupení zakončila silnou  baladou Just Give Me A Reason.

Zdroj: Twitter, Billboard

Články, které by tě mohly zajímat