Právě vysíláme

Hvězda SuperStar Pavlovčin vydává debutový singl, vystupovat bude jako Adonxs

21. května 2022 8:10
Hvězda SuperStar Pavlovčin vydává debutový singl, vystupovat bude jako Adonxs

Vyhrál loňskou sérii soutěže Česko Slovenská SuperStar jako Adam Pavlovčin, nově ale bude vystupovat pod uměleckým alter egem Adonxs. V debutovém singlu Moving On zve posluchače do svého vnitřního světa, kde není prostor pro předsudky, omezení a škatulky.

Adonis, půvabný mladík, kterého si oblíbila řecká bohyně Afrodíté, je Pavlovčinovi inspirací jen částečnou – především díky tomu, že odkazuje na dobu dávných pověstí, kdy neexistovaly v kráse, umění ani lásce přesně dané hranice. Spíše než fyzickou krásu ale současný Adonxs vyzdvihuje krásu vnitřní a hlavně sílu. Tu, která nám dává možnost být tím, kým chceme být.

„Pro mě je Adonxs spojený se silou, a to jak fyzickou, tak především tou mentální. Dává mi sílu vystoupit na pódium, překonat trému i jakoukoli překážku a být na stagi svobodnější. Doufám, že stejnou sílu a oporu poskytne i mým posluchačům, protože my všichni v sobě máme potenciál být volní a svobodně vyjádřit svoji osobnost.“  říká umělec.

Adonxs právě teď přichází se svým debutovým singlem Moving On„Tuto skladbu jsme napsali společně s producenty Oliverem Fillnerem a Tomášem Lobbem hned po skončení SuperStar a po krátkém vánočním odpočinku. Měli jsme společně rozpracováno několik skladeb, ale tato z nich jednoznačně vyčnívala a hned jsme věděli, že bude úvodním singlem. Moving On pro mě uzavírá jednu životní etapu a zároveň otevírá další, na kterou se nesmírně těším a v podstatě ji už tak trochu žiji. V jedné rovině vypráví o vztahu, který nikam nevedl a naopak mě stahoval každým dnem níže a níže. Zároveň je to moje vlastní hymna na radost z toho, co se právě v mém životě děje.” dodává.

Videoklip Moving On upoutá diváka svou atmosférou od první vteřiny až do samého konce. „Vizuální identita je pro mě jako pro zpěváka velmi důležitá a právě proto byl klip k debutovému singlu klíčovou složkou. Já jsem z výsledku nadšený a věřím, že diváci budou také. Celý klip vyžadoval několik měsíční přípravy a nakonec se na něm, po boku režiséra Jirky Horenského, podílel 40 členný tým.” komentuje Adonxs.

Později v tomto roce pak Adonxs fanouškům nabídne sólovou desku i koncertní turné.

Články, které by tě mohly zajímat