Právě vysíláme

Joe Jonas a hvězda Hry o trůny Sophie Turner poprvé ukázali roční dceru

28. září 2021 11:10
Joe Jonas a hvězda Hry o trůny Sophie Turner poprvé ukázali roční dceru

Sophie Turner a Joe Jonas jsou už více než rok rodiči. Malou Willu se jim doposud před novináři dařilo skrývat, na svém Instagramu zatím nezveřejnili jedinou její fotografii. Jak však jejich dcera roste, chce objevovat svět a v kočárku za záclonou už sedět nechce. Před pár dny se s ní tak slavná dvojice vydala na procházku New Yorkem a poprvé se rozhodla ji před paparazzi neskrývat.

Manželé Sophie Turner a Joe Jonas patří mezi slavné dvojice, které své děti na veřejnosti chrání. Fotografie své dcery nikde nesdílejí, dokonce ani oficiálně neoznámili její narození. Podle slov nejbližších se jí snaží dopřát takové dětství, jaké měli oni sami. Tedy bez paparazzi.

Roční Willa však už chce objevovat svět a v kočárku nevydrží. Minulý týden se s ní tak její rodiče poprvé procházeli na veřejnosti bez toho, aniž by na sobě měla jakoukoliv pokrývku.

Rodina spolu aktuálně cestuje po Spojených státech amerických. Joe Jonas a jeho bratři totiž vyrazili na turné nazvané Remember This. Zda se s ním podívají také do Evropy, zatím neprozradili. Kvůli současné koronavirové situaci je dost možné, že se bojí dalšího zpřísnění pravidel a nechtějí své zámořské fanoušky zklamat možným zrušením koncertů.

Po turné se manželé budou stěhovat z Los Angeles do Miami, kde si koupili před pár dny dům za jedenáct milionů dolarů. Má šest ložnic a devět koupelen, kuchyni, vinný sklep, posilovnu nebo také saunu.

Články, které by tě mohly zajímat