Právě vysíláme

Megan Fox a Machine Gun Kelly nafotili žhavé snímky, herečka se k příteli tiskne nahá

14. října 2021 11:10
Megan Fox a Machine Gun Kelly nafotili žhavé snímky, herečka se k příteli tiskne nahá

Vztah Megan Fox a Machine Gun Kellyho patří v Hollywoodu mezi nejpevnější. Alespoň tak jej vidí fanoušci dvojice, která spolu randí už více než rok. Pro magazín GQ se nyní pár rozhodl nafotit společné snímky, které nenechávají příliš prostoru pro představivost.

Fotografie Megan Fox a Machinea Gun Kellyho jsou nesmírně provokativní. Na jednom se herečka k rapperovi tiskne téměř nahá, na jiném mu míří pistolí na slabiny a na dalším je dvojice zachycena krátce před polibkem. Photoshoot hodnotí příznivci páru jako jeden z nejžhavějších v Hollywoodu.

„Když jsem se poprvé podívala do jeho očí, řekla jsem si, že mu vidím do duše. Věděla jsem, že jsme se potkali už mnohokrát, v odlišných formách či v jiných životech. Nečekala jsem, že si řeknu: ‚Bože, jsi moje spřízněná duše,’“ prozradila herečka v červenci pro Washington Post. Samotný photoshoot pak ohodnotila popsala jako „příběh dvou vyvrženců a milenců, hvězd, které se setkaly v záchvatu bouřlivé sluneční záře romantiky“.

Pouto mezi Fox a Gun Kellym je tak silné, že rapper okolo svého krku dokonce nosí její krev. „Když musela Meghan na chvíli odjet mimo město a my jsme se neměli nějaký čas vidět, šlo v našem vztahu o něco nového. Začal jsem vyšilovat a vyčítat jí, že odjíždí. A ona se mi tak rozhodla dát svoji DNA. Potřebuji ji mít u sebe,“ uvedl Gun Kelly u Ellen DeGeneres.

Články, které by tě mohly zajímat