Právě vysíláme

NICKI MINAJ se opět pustila do CARDI B! Jaký drsný vzkaz posílá své sokyni tentokrát?

19. srpna 2019 11:10
NICKI MINAJ se opět pustila do CARDI B! Jaký drsný vzkaz posílá své sokyni tentokrát?

Nicki Minaj a Cardi B jsou momentálně nejrozhádanější dvojicí v americkém showbyznysu a vypadá to, že spor mezi těmito dvěma královnami rapu jen tak neutichne. Nicki totiž opět poslala své kolegyni hodně drsný vzkaz.

Nicki oslavila první výročí své populární rádiové show Queen a při té příležitosti si do studia pozvala moderátora, hudebníka a svého velkého kritika Joa Buddena, který rapperku v minulosti několikrát obvinil, že vykrádá cizí hudbu a má navíc problémy s drogami a alkoholem.

Budden si nebral žádné servítky a Nicki opět zaplavil kritikou. Vyčetl jí nejasné původy některých jejích skladeb, neúspěšné světové turné i problémy s drogami. Nicki na jeho narážky reagovala podrážděně a ani při živém vysílání se nebála na Buddena zvýšit hlas. Jeho kritika se jí navíc velmi dotkla a v jednu chvíli začala mluvit o cíleném šikanování slavné ženy černé pleti. Na otázku, proč její poslední projekty nebyly příliš úspěšné odpověděla, že ji média záměrně ignorují a ostatní rappeři z hip-hopové scény špiní její jméno.

Když přišla na řadu otázka na Cardi B, Nicki opět nešetřila drsnými výrazy. Na rozdíl od své kolegyně se prý neproslavila jen díky reality show, Instagramu a sexu s populárními dýdžeji.

Reakce na kontroverzní rozhovor se fanoušci dočkali velmi rychle. Cardi B totiž na Twitteru zveřejnila žebříček deseti nejprodávanějších desek, na kterém právě ona obdržela deváté místo a její konkurentka Nicki se v seznamů vůbec neobjevila. K příspěvku poté připsala, že tento žebříček je to jediné, co ji v její kariéře zajímá.

Podají si někdy tyto dvě populární rapperky ruce? Uvidíme. Zatím to ovšem na uzavření míru rozhodně nevypadá!

Rozhovor Nicki Minaj s Joem Buddenem:

 

 

Zdroj: Cosmopolitan

Články, které by tě mohly zajímat