Právě vysíláme

Skupina RYBIČKY 48 vydává nový singl Biolid. Vtipný klip se vyplatí dokoukat až do úplného konce

27. června 2019 8:10
Skupina RYBIČKY 48 vydává nový singl Biolid. Vtipný klip se vyplatí dokoukat až do úplného konce

Rocková kapela Rybičky 48 vydává singl Biolid. Klip se natáčel v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, kde se starají o zvířata v nouzi.

Skupina Rybičky 48 má za sebou velmi úspěšný rok. Vydání dvojalba Pořád nás to baví/BestFuck Off, beznadějně vyprodaný pražský velký sál Lucerny, plnou halu Vodova, kde proběhl brněnský křest zmíněného dvojalba a vyprodané jarní turné.

Nyní Rybičky 48 přicházejí s letním hudebním blockbusterem s názvem Biolid. Je to důkaz, že humor a nadhled je stále silnou stránkou skupiny, jejich písniček a také jejich klipového ztvárnění.

„V poslední době všichni jedou všechno BIO a EKO a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu”, říká zpěvák kapely Kuba Ryba.

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou části populace je vnímán jako “sluníčkář a dobroser” a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu”, říká Kuba Ryba.

Rybičky představují nový klip a vyrážejí na zcela zaplněnou letní koncertní sezonu. Nezastaví se ani na podzim, kdy vyrazí na turné Zamilovaný/Nešťastná 2. Pomyslným vrcholem turné se stane opět narozeninový koncert v Paláci Lucerna v Praze, který se uskuteční 21. listopadu 2019.

Články, které by tě mohly zajímat