Právě vysíláme

Slovenská kapela I. M. T. SMILE sklízí jeden úspěch za druhým. Song Poď so mnou s KALIM je hitem!

24. května 2019 11:10
Slovenská kapela I. M. T. SMILE sklízí jeden úspěch za druhým. Song Poď so mnou s KALIM je hitem!

Podařilo se jim něco, co zatím jiná slovenská kapela nedokázala. Vyprodali třikrát za sebou bratislavskou Incheba Arénu a dvakrát po sobě Steel Arénu v Košicích. Společně s orchestrem Lúčnica pak třikrát po strop naplnili největší slovenskou hokejovou arénu, stadion Ondreje Nepely. Nyní se přední slovenská kapela I. M. T. Smile rozhodla, že navštíví také české posluchače.

Celý rok bude pravidelně koncertovat v Česku. Nedávno dokonce vystoupila v pořadu The Voice Česko Slovensko. Kapela přijala pozvání od Jany Kirschner a zahrála si se soutěžícími z jejího týmu jejich skladby Opri sa o mňa a Poď so mnou. Druhý jmenovaný singl znají fanoušci jako duet s Kalim, který je momentálně nejhranější skladbou v rádiích na Slovensku.

Pro slovenské i české fanoušky to bylo obrovské překvapení. V druhém finálovém kole The Voice Česko Slovensko se představili Ivan Tásler se svojí kapelou I. M. T. Smile a zazpívali si písničky s Valentinou Vlkovou a Peterem Juhásem. Společný výkon vyvolal velké emoce a roztančil a rozezpíval celý sál.

Přestože jsou I. M. T. Smile populárnější na Slovensku, než v Česku, čeští posluchači písničky frontmana Ivana Táslera velmi dobře znají. Tásler napsal například Baroko, Nahý nebo Srdce jako kníže Rohan, známé v interpretaci Richarda Müllera. I. M. T. Smile mají nyní navíc na svém kontě výtečné nové album Budeme to stále my. To vše představí na koncertech v Česku. I. M. T. Smile vystoupí 1. června v Českém Krumlově, kde odehrají velký společný koncert se skupinou Chinaski. Poté budou pokračovat festivalovými koncerty v Jihlavě, Světlé nad Sázavou, Liberci, Olomouci, Vranově, Ostravě nebo na Konopišti. Vyvrcholením pak bude samostatné velké vystoupení 19. listopadu v Praze ve Foru Karlín.

Jak vypadalo vystoupení kapely I. M. T. Smile v soutěži The Voice Československo? Podívejte se:

 

 

Zdroj: YouTube

Články, které by tě mohly zajímat