Právě vysíláme

Timmy White má venku nový videoklip k singlu Gravity. „Nejkrásnější věc je zamilovat se,“ říká

13. prosince 2021 11:10
Timmy White má venku nový videoklip k singlu Gravity. „Nejkrásnější věc je zamilovat se,“ říká

Timmy White vydal v neděli 12. prosince 2021 již třetí letošní singl a videoklip z připravovaného nového alba, které vyjde v roce 2022. Jedná se o rychlejší píseň se názvem Gravity a hudebně se tato novinka drží nastaveného pop-punkového trendu, kterým se Timmy vydal na začátku tohoto roku.

Text písně Gravity pojednává o intenzívní zamilovanosti prožívané v počátcích každého vztahu. O přitažlivosti ve dvou rovinách, o důležitost upřímnosti a věrnosti ve vztahu, která je nezbytná pro jeho správné fungování. Videoklip k singlu se natáčel v nádherných prostorách divadla F. X. Šaldy v Liberci. Scénář klipu, jeho režii i postprodukci si opět vzal na starost Timmy White, a do klipu tentokrát zařadil i dvě dětské a dvě seniorské role.

Příběh klipu se odehrává v divadle, které v klipu představuje život, do kterého herci vchází jako malí, a vychází z něj ve stáří, provázeni celoživotní  láskou. „Nejkrásnější věc je zamilovat se a už nepotřebovat „gravitaci“, protože láska má svou vlastní,“ říká Timmy, který letos dostál svým slibům a nabídl fanouškům kromě 3 oficiálně vydaných singlů a videoklipů, také nové songy, které zazněly přímo na jeho letních a podzimních koncertech, v čemž hodlá pokračovat i během příštího roku.

Podívejte se na videoklip!

 

Články, které by tě mohly zajímat