Právě vysíláme

„Tvou duši spasí jenom Otče náš,“ rapuje hříšník Marpo. Sinner je třetím singlem z jeho očekávaného alba

24. června 2021 8:10
„Tvou duši spasí jenom Otče náš,“ rapuje hříšník Marpo. Sinner je třetím singlem z jeho očekávaného alba

Rapper Marpo vydá už 9. července nové album, které ponese název Backwoods Bred. Fanouškům z něj již představil singly Hillbilly a Bad Man, nyní přidává novinku Sinner.

Marpo vydává již třetí singl z chystaného alba Backwoods Bred. To vyjde 9. července a je výjimečné nejen žánrově, jelikož v něm muzikant smíchal rap, country, blues, pop, rock i gospel, ale i vizuálně. Všechny videoklipy totiž natáčel v americké Louisianě a Mississippi po vzoru seriálu True Detective.

V novince Sinner se Marpo stává hříšníkem. „A za tu spoustu hříchů a minimum díků budu pykat stále dál. Chodíme do kostela zbavit se těch hříchů, vodčinit ty skutky, co nás trápí,“ rapuje.

Zatímco text tracku napsal sám Marpo, o režii videoklipu se postaral Masta a výraznou stopu na tracku zanechal také Marcus Tran, jenž ve spolupráci s Clintem Murphem song kromě jiného také zprodukoval.

Vedle alba, které bude mít 48stránkový výpravný booklet, se fanoušky rappera mohou těšit na bohaté koncertní léto. Kromě koncertů se pak Marpo připravuje také na podzimní zápas proti Karlosu Vémolovi.

Články, které by tě mohly zajímat