Právě vysíláme

iPhone 11 bude lacinejší než loňský model! APPLE představil nové nejrychlejší smartphony na trhu

10. září 2019 20:15
iPhone 11 bude lacinejší než loňský model! APPLE představil nové nejrychlejší smartphony na trhu

Přímý přenos ze sídla společnosti Apple, Steve Jobs Theatre v Cupertinu v Kalifornii, sledovaly tento večer tisíce lidí. Všichni netrpělivě čekali na představení nové série iPhonů 11. A Tim Cook je nezklamal. 

iPhone 11

Nový model iPhonu 11 má místo jedné kamery kamery dvě. Je rovněž vybaven širokoúhlými čočkami (12MP ultra wide angle lens), které vám umožní pořizovat mnohem širší záběry. Dvě kamery zajistí vašim fotkám mnohem větší hloubku. Noční režim se zapíná automaticky a z fotografie, která by byla normálně zcela tmavá, dokáže udělat ostrý snímek plný barev.

Vedle vylepšené kvality fotografií nabízí nový iPhone 11 také mnohem lepší kvalitu videí: 2x optický zoom, HDR a noční režim.

Přední kamera byla vylepšena, co se hloubky obrazu týče (7MP sensor a 4K video) a při pořizování selfies si teď nově můžete zapnout slow motion. Poprvé vůbec!

Telefon je rovněž vybaven novým A13 bionickým čipem, který je podle Applu nejrychlejším čipem v chytrých telefonech na trhu.

A nejlepší zpráva nakonec: cena nového telefonu iPhone 11 začíná na 699 $, což je méně než předchozí model iPhone XR.

iPhone 11 Pro

Největší změnou oproti iPhonu 11 budou tři kamery místo dvou (4x zoom, širokoúhlé čočky a telephoto kamera pro záběry z velké blízkosti). „Próčko“ bude rovněž disponovat čtyřmi hodinami baterie navíc (iPhone Pro Max dokonce pěti hodinami).

Kamery jsou vybaneny tzv. machine learning, které jim umožní pořizovat ještě detailnější záběry. Fotoaparát vyfotí celkem 9 snímků (4 ještě před tím, než zmáčknete spoušť), projde 24 milionů pixelů a následně vybere to nejlepší a vše zkombinuje do jednoho perfektního záběru.

Články, které by tě mohly zajímat