Právě vysíláme

Miss Hasičkou ČeskoSlovensko se stala tahle kráska s mírami modelky

2. listopadu 2015 12:42
Miss Hasičkou ČeskoSlovensko se stala tahle kráska s mírami modelky

Krásná čtyřiadvacetiletá brunetka z Bězděčína u Liberce Kateřina Müllerová je novou vítězkou soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2015 a má i svůj mužský protějšek. Hasičem roku se v noci ze soboty na neděli stal v pražském Top hotelu třiadvacetiletý fešák David Hájek.

Zatímco mužský vítěz, třiadvacetiletý David Hájek z hasičského sboru v Českých Budějovicích, je opravdu takovým mužem, které známe z katastrofických filmů, kde hasiči zachraňují oběti z hořících výškových budov, čtyřiadvacetiletá brunetka Kateřina Müllerová se věnuje spíš administrativě a organizaci. „U dobrovolných hasičů jsem už deset. Ale protože jsem z opravdu malé vesničky Bezděčín u Liberce, nemáme u nás samostatné ženské družstvo. Jen občas vypomáháme sborům v okolí. Mám na starosti hlavně pořádání kulturních a společenských akcí a organizaci ve sboru,“ svěřila se vítězka, která se na jevišti mohla pochlubit mírami 87 – 62 – 92.

„Byla to moje první chůze na molu, s modelingem jsme nikdy zkušenost neměla, ale zpětně mohu říct, že to bylo fajn a chtěla bych poděkovat naší kronikářce, že mne přihlásila,“ dodala misska, která je zadaná a s přítelem už plánují svatbu.

Volný není ani Hasič roku David, který prozradil, že je čerstvě zamilovaný. Jeho vyvolená ovšem bude prožívat chvíle hrůzy pokaždé, když její milý vyrazí do práce.

„Asi nejnebezpečnější zákrok je, když chodíme do velkých budov, které hoří. Tam se musíme spoléhat jeden na druhého. Naposledy to bylo měsíc zpátky. Ale žádné zranění z práce jsem ještě neměl,“ prozradil David.

V porotě soutěže letos sedly mj. Lucie Šilhánová, Gabriela Bártová anebo Petra Svoboda. Ta už má vlastní zkušenosti s hašením požáru doma.

„Předloni nám hořel vánoční stromeček, chytil od prskavek. Ale nikoho jsem naštěstí volat nemusela, zvládla jsem to sama s lahví minerálky. Práci hasičů nicméně velmi obdivuji,“ svěřila se.

V zákulisí si přípravy nejvíc užil zpěvák Marian Vojtko, který dopodrobna zkoumal všechny finalistky, které si s ním chtěly udělat selfie. „Jsem nezadaný, co bych se nepodíval. Jsou tady opravdu krásné blondýnky. Škoda, že jsem nastydlý a hned po vystoupení se jedu domů kurýrovat, abych zvládl představení Fantoma opery. Jinak by jen u koukání nezůstalo,“ smál se.

Jeho muzikálová kolegyně Michaela Gemrotová naopak rozpálila pány. Musela si totiž obléknout šaty od návrhářky Sandry Markové, které na sobě měly i všechny finalistky. „Pořád si je musím tahat nahoru, abych neukázala víc, než by bylo vhodné,“ svěřila majitelka nových silikonových trojek, které byly v modelu vidět skoro celé.

Volbu nejkrásnějšího hasiče a hasičky moderoval Libor Bouček spolu s Darou Rolins. „Zjistil jsem, že už funguju jako stroj. Strčíte mne na pódium a já začnu moderovat i bez zkoušky. Asi už bych ale potřeboval dovolenou. V lednu si s přítelkyní asi zaletíme do Thajska,“ plánoval.

Dara v sále vzbudila obří aplaus, když zazpívala písně, s nimiž začínala jako osmiletá holčička, jako byla skladba Keby som byla princezná Arabela. „Původně se mi do toho nechtělo, přemluvila mě produkce a Libor, ale nakonec to byla legrace,“ řekla. Stejně nadšení z retra byli i příznivci Dalibora Jandy, jenž v doprovodu své dcery Jiřiny zazpíval legendárního Hurikána.

Články, které by tě mohly zajímat