Právě vysíláme

Hudební a kulturní tipy Evropy 2: Kam tento týden vyrazíte vy?

6. prosince 2018 12:00
Hudební a kulturní tipy Evropy 2: Kam tento týden vyrazíte vy?

I tento týden vám představujeme seznam parádních hudebních a kulturních akcí, u kterých nesmíte chybět! Která z nich vám svědčí nejvíc?

1. Mistrovství světa ve florbale

Do neděle 9. prosince, O2 arena a Arena Sparta – Podvinný Mlýn, Praha

Začínají vyřazovací boje na mistrovství světa ve florbale! Český tým postoupil ze základní skupiny jako první a bude doufat, že vítěznou fazónu potahá i do dalších zápasů. Jako první soupeř české florbalisty čeká Dánsko, které si na šampionátu zatím připsalo pouze jednu výhru. Bude se Čechům dařit tak dobře, jako v zápase proti Německu a Švýcarsku, kde suverénně vyhráli? My doufáme, že ano!

 

2. Koncert Rádio srdcem pro Život dětem

Sobota 8. prosince, Staroměstské náměstí, Praha, od 14:00 hodin

Zažijte unikátní hudební zážitek na pražském Staroměstském náměstí, kde již v sobotu zahraje sbírka nejzajímavějších jmen české hudební scény! Akce se tradičně koná v rámci každoroční kampaně Rádio srdcem pro Život dětem a letos máme namířeno k rekordnímu počtu vybraných peněz pro nemocné děti. Tak přijďte podpořit dobrou věc a do toho si užít fantastickou hudební show.

 

3. Emma & Emma

Pátek 7. prosince, BrickHouse DOV, Ostrava, od 19:00 hodin

Veleúspěšné koncertní turné Emmy Drobné a Emmy Smetany míří do Ostravy! V BrickHouse DOV tak budete moci slyšet hity jako Lost & Found, No Fire, či Words. Bude to jedna z posledních možností zažít turné Emma & Emma v České republice, tak si to nenechte ujít!

 

4. Xindl X – Sexy Exity Tour

Pátek 7. prosince, Kulturní dům Vltava, České Budějovice, od 20:00 hodin

Úterý 11. prosince, Garage Club, Ostrava, od 20:00 hodin

Středa 12. prosince, Sklub, Olomouc, od 20:00 hodin

Xindl X tento týden zavítá do jižních Čech a na Moravu! Jeho letošní deska Sexy Exity se dočkala mimořádného úspěchu a turné, které dokonale kombinuje nové hity a staré pecky, si také vysloužilo samé pochvaly od diváků. Buďte u toho i vy tento týden!

 

Zdroj: Instagram, Facebook

Články, které by tě mohly zajímat