Právě vysíláme

Značka prodává tenisky s JEŽÍŠEM, které v sobě mají svěcenou vodu, za 70 000 korun! Za pár minut byly vyprodané

10. října 2019 14:10
Značka prodává tenisky s JEŽÍŠEM, které v sobě mají svěcenou vodu, za 70 000 korun! Za pár minut byly vyprodané

Americká designérská firma MSCHF představila novou řadu bot, v nichž se nachází svěcená voda z řeky Jordán. Tenisky, jejichž cena se pohybuje okolo 3 000 amerických dolarů, byly za několik minut vyprodané.

Parodie?

Nová řada bot má parodovat známé spolupráce jiných módních značek s úspěšnými návrháři či známými osobnostmi. Značka MSCHF uvedla, že boty v sobě mají vodu z řeky Jordán a botu na pravé noze zdobí železný krucifix! Boty se inspirují řadou bot Nike Air Max 97s a nesou název Jesus Shoes. Cena jednoho páru těchto exkluzivních tenisek je 3 000 amerických dolarů, což je v přepočtu přes 70 000 Kč.

Těžko říct, co zákazníky ke koupi přesvědčilo – jestli materiál napuštěný kadidlem, krucifix či reklamní slogan naznačující, že jejich majitelé budou moci chodit po vodě (stejně jako Ježíš).

Navzdory své astronomické ceně byly nové tenisky vyprodány během několika minut. Zdá se, že křesťanství na americké zákazníky zapůsobilo! Další „božské“ tenisky by měly na pulty obchodů dorazit druhé a čtvrté úterý v měsíci. Uvidíme, zda po nich bude stejná sháňka.

 

Zdroj: Mirror UK, Instagram

Články, které by tě mohly zajímat