Právě vysíláme

DAVID BECKHAM zapózoval pro slavný magazín a schytal pořádný hate! Co fanouškům tolik vadí?

11. ledna 2019 15:10
DAVID BECKHAM zapózoval pro slavný magazín a schytal pořádný hate! Co fanouškům tolik vadí?

David Beckham se už řadu let nevěnuje fotbalu a spíše se živí jako mezinárodní celebrita. K jeho práci se tak nyní řadí věci jako chození na večírky, rozhovory a pózování pro fotografy.

David je charismatický muž, který spoustu žen dostává do kolen. Jeho snímky jsou obvykle opravdu krásné a plakáty otce čtyř dětí visí v nejednom pokojíčku. Bývalý profesionální sportovec se taktéž nikdy nebál propůjčit svou tvář kampaním různých oděvních značek nebo nafotit obálku známého časopisu. Jeho poslední titulní fotografie pro magazín Love však vyvolala spoustu emocí.

Ačkoliv Beckham na titulce pózuje v dobře padnoucím obleku, je to právě jeho tvář, která fanouškům dost vadí. David má totiž na fotce udělaný dost výrazný make-up a zelené oční stíny.

Muž a líčení?

Líčení slavného Brita spoustu fanoušků opravdu rozladilo. Pod snímkem se objevují komentáře o tom, jak make-up rozhodně není pro muže a díky němu se z planety pomalu vytrácí skuteční chlapi. „Opravdu ho nalíčili? Proč je nyní trendem prezentovat muže jako ženu,“ napsal například jeden z komentujících.

I když se Davidova fotografie mnoha lidem nelíbí, našla si i své příznivce. Pod snímkem se nachází mnoho komentářů se srdíčky a smajlíky, jenž hlásí, že Beckham prostě vypadá skvěle i s make-upem. A my rozhodně souhlasíme!

 

Zdroj: Instagram

Co se v roce 2018 nejvíc hledalo na Googlu?

Články, které by tě mohly zajímat