Právě vysíláme

Hon na mimozemšťany nevyšel! Nájezd na tajnou základnu Area 51 skončil jako karneval

22. září 2019 15:10
Hon na mimozemšťany nevyšel! Nájezd na tajnou základnu Area 51 skončil jako karneval

Americká základna Area 51 v Nevadě je už dlouhá léta zahalena tajemstvím a řada lidí touží odhalit, co se v přísně střežené oblasti skrývá. Na Facebooku byla tedy před několika měsíci uspořádána událost, která naplánovala velké setkání těch, kteří se domnívají, že v základně skrývá americká vláda mimozemšťany.

Na Facebooku potvrdilo účast přes čtvrt milionu lidí. Před brány základny v Nevadě však podle posledních informací dorazilo jen okolo 70 lidí. Tajemství Area 51 pak odhaleno nebylo, protože žádný z účastníků neměl dost odvahy na to, bránu do oblasti prorazit. Dva návštěvníci byly ovšem zatčeni, protože se jim zjevně podařilo dostat až příliš blízko.

Původní plán akce dostat se přímo dovnitř základny selhal, ale účastníci rozhodně nemuseli litovat, že se na místo vydali. Přímo před branou základny totiž vypukl menší festival, na kterém byli lidé oblečeni do všemožných kostýmů a drželi transparenty s nápisy „Zachraňte mimozemšťany!“

Do Nevady se vydala i česká internetová osobnost Kazma a z místa okolí Area 51 sdílela na Instagramu několik fotografií. Řada fanoušků se tak domnívá, že právě na toto téma bude další díl One Man Show.

 

 

 

Zdroj: BoredPanda

Články, které by tě mohly zajímat