Právě vysíláme

JUSTIN BIEBER si kvůli zdravotním problémům dává pauzu od hudby

27. března 2019 8:10
JUSTIN BIEBER si kvůli zdravotním problémům dává pauzu od hudby

Justin Bieber oznámil znepokojující zprávu. Zpěvák si chce dát chvíli pauzu od hudby kvůli „závažným problémům“, se kterými se nyní potýká. Co to znamená pro jeho fanoušky? Vrátí se zpěvák k hudbě? Vše prozradíme níže.

Musí se dát do pořádku

Justin Bieber ve smutném vzkazu potvrdil to, čeho se mnozí jeho fanoušci od začátku měsíce báli: musí si dát delší pauzu od hudby. Kanadského zpěváka od začátku měsíce trápí nalomené duševní zdraví. Bieber dokonce před třemi týdny požádal fanoušky, aby se za něj modlili.

Autor hitu Sorry v novém vzkazu na Instagramu uvádí, že ačkoliv je pro něj hudba velmi důležitá, jeho zdraví a rodina musí být na prvním místě. Justin tudíž novou desku v brzké budoucnosti neplánuje a chce se především uzdravit.

Celý Bieberův vzkaz si můžete přečíst níže.

Text v překladu zní:
Četl jsem spoustu zpráv, kde jste psali, že chcete album. Celou pubertu a dlouhé roky poté jsem pořádal koncerty a všiml jsem si (a vy určitě taky), že jsem během posledního turné nebyl spokojený. Já si to nezasloužím a nezasloužíte si to ani vy. Platíte peníze za to, abyste zažili vystoupení plné energie a ke konci posledního turné jsem nebyl emocionálně schopný vám tohle poskytnout. Koukám se, hledám a zkouším, jako většina z nás, a nyní se soustředím na to, abych opravil některé problémy, které mají kořeny hluboko uvnitř. Abych se nerozpadal, abych udržel svoje manželství a byl otcem, kterým chci být. Hudba je pro mě velmi důležitá, ale na prvním místě je rodina a zdraví. Jen jak to půjde, přijdu s neuvěřitelným albem, můj swag je nezpochybnitelný a moje cílevědomost nepopsatelná, jeho láska je nadpřirozená, jeho milost je tak spolehlivá. Nacházím se na vrcholu, ať už dělám hudbu, nebo ne. Král řekl, že tomu tak bude. Já se ale vrátím se mstou, tomu věřte.. (gramatika a interpunkce budou hrozné, dělejte jako kdyby to byl text, u kterého vám to je jedno).

Dobrá zpráva pro fanoušky mladého Kanaďana je, že se zpěvák určitě vrátí. Jeho minulá deska Purpose získala dvě nominace na ceny Grammy a doteď patří mezi nejúspěšnější desky, které Justin kdy vydal. Bude mít jeho další deska podobný efekt, jako Purpose v roce 2015? To se teprve uvidí.

Přejeme Justinovi brzké uzdravení a těšíme se na novou desku, až ji zpěvák vydá.

Zdroj: Instagram, ELLE, grammy.com

Články, které by tě mohly zajímat