Právě vysíláme

Kontroverznímu rapperovi hrozí doživotní trest za mřížemi! Co provedl?

21. listopadu 2018 14:10
Kontroverznímu rapperovi hrozí doživotní trest za mřížemi! Co provedl?

Kontroverzní rapper Tekashi 6ix9ine si zřejmě bude muset odsedět minimálně 32 let za mřížemi! Rapper dříve čelil čtyřletému podmíněnému trestu a soudce mu nyní může nařídit až doživotní pobyt ve vězení. Jak na rozsudek reagoval rapper? Znamená to konec jeho kariéry?

Kdo je Tekashi 6ix9ine?

Je to téměř rok, co se rapper Tekashi 6ix9ine objevil na světové hudební scéně díky hitu Gummo. Od té doby se Tekashiho písničky dočkaly obrovského úspěchu na YouTube a z mladého rappera se stala hvězda po celém světě. Rapper měl v plánu zahájit rozsáhlé turné po Spojených státech. To se ovšem zrušilo, údajně kvůli hádce mezi rapperem a jeho zastupiteli. Tekashi tento týden vydá novou desku, o které říká, že bude opravdu stát za to. Na desce se určitě objeví nový singl FEFE, na kterým rapper spolupracoval s Nicki Minaj.

 

Kromě úspěchů ale během krátké hudební kariéry zaznamenal Tekashi 6ix9ine nejeden prohřešek. Rapper je již rok členem násilného gangu Bloods a za tu dobu, co je na scéně, čelí obvinění za zneužívání nezletilé holky, obchod s drogami, vydírání a násilnou krádež.

 

Co teď čeká mladého rappera?

Tekashi 6ix9ine se proti soudnímu rozsudku hájí, jenže s přibývajícím časem se zdá, že newyorského rappera čeká dlouhý pobyt za mřížemi. Rapperův právník před soudem navrhl, že místo vězení může jeho klient odevzdat pas, mít domácí vězení, nebo zaplatit kauci ve výši 1 milion dolarů. Soudce mu ale prosbu zamítl. Rapper zůstává ve vazbě a čeká na konečný rozsudek.

Zdroj: RollingStone, Instagram, YouTube

Nejznámější zástupci Klubu 27

Články, které by tě mohly zajímat