Právě vysíláme

YouTuberka TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ konečně promluvila o nehodě v Turecku! Co vzkázala fanouškům?

6. října 2018 12:24
YouTuberka TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ konečně promluvila o nehodě v Turecku! Co vzkázala fanouškům?

Fanoušci si můžou oddychnout. Známá česká YouTuberka Týnuš Třešničková, která byla silně popálena v turecké restauraci, konečně sama řekla, v jakém je stavu.

Týnuš vyrazila na vysněnou dovolenou se svým přítelem do Istanbulu. Z romantické cesty se však stalo peklo. Krásná YouTuberka byla na 35 procentech těla popálena ohněm kvůli zanedbání bezpečnosti v jedné z nejluxusnějších istanbulských restaurací.

Po nehodě byla Týnuš ihned převezena do nemocnice, kde ji lékaři operovali. V nemocnici leží kráska i nyní a zatím se neví, kdy bude převezena do Česka. Dnes se však Týniny příznivci konečně dočkali vyjádření od ní samotné.

„Denně mi píšete tak velké množství zpráv, a proto bych všem ráda dala vědět, že jsem v nejlepších rukou doktorů a sestřiček a cítím se každý den lépe. Moc děkuji za tolik pozitivní energie, kterou mi posíláte. Měla jsem velké štěstí, že jsem ‚jen‘ popálená. Určitě to mohlo dopadnout mnohem hůř. Bála jsem se o svůj zrak apod. Vše je ale v naprostém pořádku, a pokud se vše bude hojit tak, jak má, vyváznu bez jakýchkoliv následků. Takže teď v istanbulské soukromé nemocnici na všem pracujeme,“ napsala blogerka na své InstaStories a řadě fanouškům se ulevilo.

Teď už jen nezbývá nic jiného než Týnuš popřát brzké uzdravení a ať se brzy vrátí domů.

Zdroj: Instagram

 

Tohle jsou nejkrásnější hasiči a hasičky Česka a Slovenska

Články, které by tě mohly zajímat