Právě vysíláme

Žena, která je odmalička fascinována upíry, si nechala udělat trvalé upíří zuby

4. listopadu 2019 9:10
Žena, která je odmalička fascinována upíry, si nechala udělat trvalé upíří zuby

Julia Kumpulainen z města jménem Kotka ve Finsku byla odmalička fascinována upíry. Trvdí o sobě, že dokáže krev cítit na dálku a ráda ji i konzumuju. Bezva.

Každý den po dobu pěti (!) let si Julia nasazovala umělé upíří zuby a nic nedbala na to, že ji způsobovaly bolesti čelistí a mohla s nimi jen obtížně jíst. Tomu říkáme odhodlání!

Její čtyřletá dcera Elli Juliiny špičáky prý miluje, ale ne všichni jsou z nich tak unešení a několik lidí před ní v minulosti ve strachu dokonce i uteklo.

Juliina mise je jasná: chce změnit pohled společnosti na upíry jako na krev sající monstra. I když jí samotné krev chutná, nikdy by podle svých slov nikoho nekousla.

„Vždycky jsem byla trochu zvláštní. Už jako malá, když jsem vyrůstala. A když jsem uviděla první film o upírech, měla jsem jasno. Věděla jsem, že chci být jednou z nich nebo tak alespoň vypadat. V pubertě jsem se začala jako upírka chovat a poctivě jsem četla všechny články na téma ‚jak vypadat jako upír‘,“ přiznává.

Na jaře letošního roku Julie konečně našla kliniku, kde ji vyrobili upíří zuby přímo na míru a následně je na její chrup na trvalo nasadili. Stálo jí to přes 500 eur (12.500 korun) a jak se nechala slyšet, od doby, co je má, už na jejich adresu slyšela spoustu komentářů i od úplně cizích lidí. Nemůžeme říct, že by nás to překvapovalo.

Zdroj: LadBible.com

Články, které by tě mohly zajímat