Reklama

NEUVĚŘITELNÉ! Japonští fanoušci po vyřazení z MS uklízeli stadion

JaponskotitleREAL

James Cunningham

Sdílej 0 / 

Japonci si opět získali respekt fotbalových fanoušků po celém světě, nejen díky výkonům na hřišti. Po prohraném osmifinálovém duelu s Belgií totiž příznivci japonského celku předvedli, jak se mají chovat skuteční fotbaloví fanoušci.

Osmifinálový duel mezi Japonskem a Belgií byl jeden z nejnapínavějších zápasů na letošním Světovém šampionátu. Japonci se ve druhé půlce ujali vedení 0:2, ale Belgičané po povedeném střídání zápas otočili ve svůj prospěch a postoupili tak do čtvrtfinále na úkor Japonců. Na tribunách fanoušci obou mužstev prožívali zápas naplno a po zápase se všichni shodli, že zejména Japonci si svým výkonem získali mnoho fanoušků. Jenže Japonci předvedli, že i mimo hřiště umí předvést skvělý výkon. Po zápase totiž Japonští fanoušci po sobě uklízeli stadion.

ČTĚTE TAKÉ: Evropa 2 UNPLUGGED: Japonská skupina ONE OK ROCK a jejich hit Taking Off

Není to poprvé, co Japonští příznivci fotbalu předvedli tak vzorné chování. Poté co během základní skupiny porazili svěřenci trenéra Akiry Nišina favorizovanou Kolumbii, internetem se šířilo video, jak Japonci po sobě ohleduplně uklízí odpadky po zápase. Tomu se říkají praví fanoušci!

Zobrazit Galerii
Zobrazit Galerii

Zdroj: The Sun, Getty Images

8 neošklivějších fotbalových dresů v historii

Sdílej 0 / 
Reklama
Poslouchej Evropu 2 v mobilu

Mobilní appka je ke stažení zdarma.