Soutěž byla ukončena.

8.B, Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha

1. místo

Oktáva - Gymnázium a Hudební škola hl.města Prahy

2. místo

4.P - Střední škola tvorby a designu nábytku Kateřinky, Liberec

3. místo

4.A - Gymnázium Polička

4. místo

PV4, VOŠ a SPŠ Šumperk

5. místo

4.AB, SPŠ stavební Děčín

6. místo

4.ZDL, SZŠ a VOŠZ Plzeň

7. místo

4.A - Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

8. místo

4.B - Gymnázium Brno, Křenová 36

9. místo

V8.AB Gymnázium Děčín

10. místo

4.B - Gymnázium Postupická

11. místo

8.G Gymnázium Třebíč

12. místo

HT4 - SŠGS Nová Paka

13. místo

4F- OZS Jihlava

14. místo

4.EDO - SOŠ Nové Město na Moravě

15. místo

4.MS - SPŠS a OA Kadaň

16. místo

4.A - Gymnázium Karviná

17. místo

4SA - SŠPTA Jihlava

18. místo

4. S Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří

19. místo

CH4 - SOŠ a SOU Praha Čakovice

20. místo

4. A - Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice

21. místo

4. C Obchodní akademie, Mladá Boleslav

22. místo

4.C - Gymnázium Václava Hraběte Hořovice

23. místo

8.V - Gymnázium Špitálská

24. místo

8.J - Gymnázium Christiana Dopplera

25. místo

4.C - Gymnázium Boskovice

26. místo

ZA4 SVZŠ KLADNO

27. místo

Oktáva - Masarykovo klasické gymnázium Říčany

28. místo

4. B Obchodní akademie Chrudim

29. místo

4.A - Gymnázium Václava Beneše Třebízského; Slaný

30. místo

V8.A, V8.B, 4.A - Gymnázium Ostrov

31. místo

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem

32. místo

4. A - Obchodní akademie Beroun

33. místo

4.PM - Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov, příspěvková organizace

34. místo

Oktáva - Soukromé gymnázium AD Fontes

35. místo

4.PA - Střední pedagogická škola Beroun

36. místo

4.A, Gymnázium Evolution Sázavská

37. místo

4.PA - SPŠ A VOŠ PŘÍBRAM

38. místo

SOŠ a SOU Lanškroun 4.KM

39. místo

4.A a Oktáva - Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

40. místo

4. NG - SŠ ART ECON, s.r.o. , Prostějov

41. místo

HT4 - Střední škola gastronomie a služeb Liberec

42. místo

4.B - Gymnazium Jevíčko

43. místo

4.C-Gymnázium Dr. Karla Polesného

44. místo

4.EPR Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Bruntál

45. místo

4.ročník, Gymnázium Karla Čapka v Dobříši

46. místo

4.A Gymnázium Postupická

47. místo

4.B – Sš polygrafická Olomouc

48. místo

ZL4- Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická Ústí nad Labem

49. místo

NSV4 - Masarykova střední škola Letovice

50. místo

4.D SOŠ Drtinova 3

51. místo

Oktáva - Pražské humanitní gymnázium

52. místo

4.P Střední pedagogická škola Karlovy Vary

53. místo

4. A - Masarykova obchodní akademie

54. místo

6.S - Gymnázium Oty Pavla

55. místo

4. G- VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf

56. místo

4. ABEDCZ - Konzervatoř Brno

57. místo

8.A - Gymnázium Václava Hraběte Hořovice

58. místo

Gymnázium U Libeňského zámku

59. místo

VOŠ a SOŠ Březnice, 4.BS

60. místo

4.A - PS/ARC, Střední průmyslová škola, Pardubice

61. místo

DPE4-VOŠ a SPŠD Masná 18, Praha 1

62. místo

4.C Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov

63. místo

4.FDO - Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

64. místo

4.MI SOŠOUUD Nerudovka

65. místo

4.N - Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí

66. místo

4.M SOU Svitavy

67. místo

4.C - Biskupské gymnázium J. N. Neumanna České Budějovice

68. místo

AZT 4, SZŠ a VOŠZ České Budějovice

69. místo

Z-4 - SOŠ VETERINÁRNÍ, MECHANIZAČNÍ A ZAHRADNICKÁ A JAZYKOVÁ S PRÁVEM STÁTNÍ JAZYKOVÉ ZKOUŠKY

70. místo

4.B - První české gymnázium v Karlových Varech

71. místo

4.BCFGH - Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o.

72. místo

4.A Gymnázium Postupická

73. místo

4. D. VOŠ a SŠ Obalové techniky a Sřední škola, Štětí

74. místo

4.PA SPŠ A VOŠ PŘÍBRAM

75. místo

4. ABEDCZ Konzevatoř Brno

76. místo

4. G- VOŠ, SPŠ a SOŠ Varnsdorf

77. místo

4.L - VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

78. místo

8.0 Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

79. místo

M4.A Kostka škola, Vsetín

80. místo

4.BCFGH - Odborná střední škola podnikatelská Kolín, s.r.o.

81. místo

II.B Gymnázium prof. Jana Patočky

82. místo

ZLY 4, SZŠ a VOŠZ České Budějovice

83. místo

4.B - Gymnázium, Pardubice, Mozartova

84. místo

6.A ZŠ Ležáků

85. místo