Právě vysíláme

DEN S… LENNY – Vyhraj exkluzivně podepsanou novou desku

Soutěž ve čtvrtek 21. května 2020.

Evropa 2 pro Tebe chystá ve čtvrtek 21. května 2020 Den s… Lenny!

Od 9:00 hodin až do 18:00 hodin máš šanci vyhrát podepsané nové album Lenny Weird & Wonderful na CD a od 20:00 hodin na Tebe čeká Evropa 2 Live eXXperience živě ze studia Evropy 2 s Lenny. V rámci mini koncertu pro všechny naše posluchače Lenny pokřtí již zmíněné nové album Weird & Wonderful!

Co pro výhru musíš udělat?
Stačí ladit Evropu 2 od dopoledne až do večera, čekat na výzvu moderátorů a pokud po výzvě navíc uslyšíš jakýkoliv výherní song od zpěvačky Lenny a jako třetí se dovoláš do studia Evropy 2 na telefonní číslo +420 257 400 888, výhra je jen Tvoje!

Poslechni si naše promo ke Dni s… Lenny!

 

Po kapele Chinaski, která na Evropě 2 zahrála před necelým měsícem, dorazí zpěvačka Lenny.

Pod hlavičkou Evropa 2 Live eXXperience přijde zahrát několik songů, prozradí aktuální informace o svých plánech, nové desce Weird & Wonderful, kterou i exkluzivně na Evropě 2 pokřtíme a pozve všechny na svůj koncert. Přenášet bude vlnu dobré nálady a maXXimum muziky živě do éteru posluchačům Bob Švarc ve čtvrtek 21. května 2020 od 20:00 hodin po skončení Evropa 2 Music Chart.

Koncert bude v plné délce možné slyšet pouze on-air na Evropě 2!

Z dostaveníčka pak vznikne během večera pár aftermovie, které najdeš na webu a sociálních sítích Evropy 2 ještě v ten den večer a následující den.

Přečti si: LENNY vydává nové album!

 

 

Přesné znění specifikace soutěže najdeš v herním řádu – výhru je nutné osobně převzít v sídle rádia!