Právě vysíláme

ŠLEHAČKOVÁ BITVA SE BLÍŽÍ

10. června 2011 22:30
ŠLEHAČKOVÁ BITVA SE BLÍŽÍ

Evropa 2 chystá šlehačkovou invazi do Liberce!

V pátek 10. června odstartuje Evropa 2 první zastávkou své letošní roadshow Ranní Show Live pěkně zostra – v Liberci to bude pořádně lítat, a to doslova. V rámci odpolední „zahřívací party“, která bude předcházet samotnému nočnímu mejdanu, se utká parta Evropy 2, modelky a posluchači rádia v bitvě roku!

První zastávkou letošního ročníku legendárních výjezdních akcí je právě severočeský Liberec, který si Evropa 2 vybrala (nejen) pro jeho skvělou pařmenskou pověst. Celonočním maratonem  návštěvníky provede fenomenální pětice z rádia – Leoš Mareš, Lucie Šilhánová a Patrik Hezucký z Ranní show a DJ´s Pavel Cejnar a Ondra Vodný. Společně s nimi pak letos nově vystoupí na každé z akcí aktuálně nejzábavnější domácí kapela Nightwork se svou regulérní hodinovou show.

Noční jízdě bude předcházet odpolední happening, kde se v jedinečné crazy show propojí DJské sety, freestylová hudební i sportovní exhibice, koncert strmě stoupající kapely Eddie Stoillow a hlavně – neopakovatelná šlehačková bitva moderátorů Evropy 2, finalistek soutěže Česká Miss (např. Denisa Domanská, Šárka Cojocarová, rebelka Michaela Štoudková a také Josef Karas – Mr. Czech Republic 2010!) a v neposlední řadě také posluchačů rádia.

Jen tady a nikde jinde uvidíte hvězdnou válku Evropy 2 – tenhle „blázinec“ si rozhodně nenechte ujít! A pokud je pro vás Liberec přece jen daleko, celou odpolední akci můžete sledovat v přímém přenosu na webových stránkách Evropy 2.

Třešničkou na dortu je pak exkluzivní expozice soutěžního Ferrari 360 Modena Leoše Mareše, se kterým se může kdokoliv z návštěvníků vyfotit, při troše štěstí dokonce i se samotným Leošem a spol.

S Evropu 2 zábava nikdy nekončí!

 

Program akce Ranní Show Live Evropy 2 v Liberci:

  • 15:00 – start odpolední party (parkoviště u Tipsport Arény – roh ulic u Stadionu a Máchova)
  • 15:30 – Freestyle exhibice
  • 17:30 – DJ´s Evropy 2
  • 18:00 – koncert Eddie Stoillow live
  • 18:30 – DJ´s Evropy 2
  • 19:00 – Šlehačková bitva
  • 20:00 – party Ranní Show Live (KD Liberec, Soukenné Náměstí 613)

Více na www.rannishowlive.cz

Ranní Show Live Tour 2011 Liberec

Články, které by tě mohly zajímat