Právě vysíláme

TWENTY ONE PILOTS natočili píseň k filmu Suicide Squad

22. června 2016 14:15
TWENTY ONE PILOTS natočili píseň k filmu Suicide Squad

K písni Heathens už existuje i videoklip.

Twenty One Pilots patří k nejpopulárnějším skupinám současnosti. Jejich povedený singl Stressed Out je jednou z nejžádanějších nahrávek letošního roku, ať se to týká libovolné země a rádií, televizí nebo streamingových servisů.

I u nás je deska Blurryface díky popularitě singlu dávno zlatá. Únorový koncert byl ihned vyprodaný a přídavek v podobě podzimního návratu dopadl obdobně. Listopadový koncert je kvůli enormnímu zájmu lidí přesunut z karlínského Fora Karlín do Tipsport Areny s vyšší kapacitou – kluci dorazí v pátek 4. listopadu a Evropa 2 bude u toho! Twenty One Pilots zkrátka táhnou.

V Evropě nyní propagují singl Ride z loňské desky, kterou jsme na Evropě 2 nasadili nedávno. Za oceánem si o pozornost říkají novinkou Heathens. Nová skladba vznikla speciálně pro film Suicide Squad, jenž bude mít premiéru v českých kinech v srpnu pod názvem Sebevražedný oddíl.

Soundtrack k snímku, v němž hrají třeba Will Smith, Jared Leto nebo Ben Affleck a který režíroval David Ayer (Železná srdce, Patrola, Drsný časy, Training Day atd.), už lze předobjednat na iTunes. Kromě Twenty One Pilots tu zájemci najdou Grimes, Eminema i zajímavá spojení Mark Ronson & Dan Auerbach z The Black Keys či Wiz Khalifa & Imagine Dragons.

Články, které by tě mohly zajímat