Právě vysíláme

Roztomilé dozvuky Výměny manželek: Stropnický s Krejčíkem dostali dojemný dopis od holčičky z dětského domova

10. dubna 2021 13:10
Roztomilé dozvuky Výměny manželek: Stropnický s Krejčíkem dostali dojemný dopis od holčičky z dětského domova

Tohle vás chytí za srdce. Dojemné psaní od malé holčičky dorazilo dvojici Matěji Stropnickému a Danielu Krejčíkovi. Krásný nápad dostala dívenka z dětského domova poté, co je viděla v nedávno odvysílaném díle pořadu Výměna manželek.

Herec Daniel Krejčík se během účasti ve Výměně manželek svěřil, že touží po dětech. Jak později jeho partner Matěj Stropnický uvedl, trochu doufal, že si Dan díky reality show uvědomí, jak náročná výchova je, a třeba změní názor, ale nestalo se.

Daniel Krejčík s náhradní rodinou ve Výměně manželek

„Sám je jedináček, děti by moc chtěl a trochu jsem doufal, že změní názor – jenže on to setsakramentsky dobře zvládnul a názor nezměnil. Šest dětí prý není potřeba, ale tři klíďo. Tak tohle neklaplo,“ vtipkoval po odvysílání Matěj Stropnický.

Dojemný dopis

Jejich účast v reality show má jednu milou dohru. Herce oslovila skrze e-mail devítiletá Emma z dětského domova, která v dojemném dopise partnerům píše, že by byla ráda, kdyby si ji vzali k sobě.

„Tety nám pouštěly v televizi Výměnu manželek s tebou a manželem a pak jsme se o tom bavili. Říkal jsi, že bys chtěl mít děti, ale že to nejde. Já bych k vám klidně šla, protože ses mi moc líbil,“ napsala holčička, která nejen Dana dojala.

„Mám ráda koně, psy, papoušky a možná i divadlo, ale to nevím, protože jsem tam nikdy nebyla. Vím, že dva kluci si nás nemůžou vzít, ale napadlo mě, že jestli pořád chcete dítě, možná bych se mohla u tet přimluvit. Nevadilo by mi, kdybyste si mě vybrali,“ pokračuje v statečná dívenka.

Dopis sdílel na sociálních sítích a vzbudil velké emoce. „Ať sem k tomu napíšu cokoliv, nebude to ani ze setiny tak silný jako to, co se teď ve mně děje. Odepsal jsem jí, že mám papoušky taky rád, že jméno Emma se mi pro holčičku vždycky líbilo a že tam tetám zavolám,“ napsal k dopisu partner Matěje Stropnického.

Zda pár podnikne ještě další kroky, Krejčík neprozradil. „To zveřejnění ale budiž začátkem i tečkou medializace tohohle hezkého vyznání. Snad jen, že jsem odepsal. Jak to bude dál, to už si necháme pro sebe. Respektujme intimitu našich kroků i té holčičky,“ uzavřel dojatě mladý herec.

Nahrávání ... Nahrávání ...

Zdroj: Instagram

Články, které by tě mohly zajímat